İskenderun esnafından memurlara bayram hediyesi

0
182
memursen 1
memursen 1

memursen (1)
Memur – Sen İskenderun Temsilciliği, farklı ve ayrıcalı bir çalışmaya imza attılar. Memur – Sen İskenderun İlçe Başkanı Necati Güreş, ve bu sendikaya bağlı Eğitim-Bir Sen İlçe Başkanı Mehmet Altay, Adliye Şubesi İlçe Başkanı Ramazan Güler, Bayındır-Sen İlçe Başkanı Hasan Gürbüzler, Bem-Bir-Sen İlçe Başkanı Ercan Yılmaz, Birlik Haber Sen İlçe Başkanı Ahmet Sarpkaya, Enerji-Bir Sen İlçe Başkanı Ferit Ali Gündel, Ulaştırma-Sen İlçe Başkanı Selami Kılınç, Sağlık-Sen İlçe Başkanı Mehmet Fazıl Geçer, Toç-Bir Sen İlçe Başkanı Salih Uğur, Diyanet Sen İlçe Başkanı Ceylan Tuncer, bir araya gelip yaptıkları çalışma sonucu memurlara İskenderun esnafından indirimli alışveriş imkanı sundular. Broşür şeklinde basılan küçük kitapçıklarda anlaşmaya varılan esnafların reklamlarının bulunduğunu, böylelikle kitapçık ta görülen tüm firmalardan rahatlıkla indirimden faydalanılabilecek.
Kentimizde tanınmış ve kaliteli ürün satan esnaflarla yapılan anlaşmalar sonucu Memur-Sen’e bağlı sendikaların üyeleri, %20’lere varan indirim imkânından yararlanacaklar.
Dün öğle saatlerinde bir araya gelen Sendika başkanları, ortak bir açıklama yaparak, sendikalarına bağlı olan memurların bayramda bu indirimden yararlanmaları sağlamak için yoğun gayret gösterdiklerini ifade ettiler.
Her fırsatta üyelerin hak ve menfaatlerini düşünerek hareket eden sendika başkanları bu uygulamayla İskenderun’da da bir ilki gerçekleştirdiler.
Memur-Sen İskenderun İlçe Başkanı Necati Güreş, eğitimden sağlığa, giyimden, gıda ürünlerinin, sigortadan konut yapılarına kadar her türlü ihtiyaçlarda indirimden yararlanacaklarını ifade etti. Tüm sendika başkanları olarak böyle bir organizasyona imza attıklarından dolayı oldukça mutlu olduklarını vurgulayan Güreş, tüm memurların ve İskenderun esnafının Kurban Bayramları’nı kutlayarak sağlık, mutluluk ve esenlikler diledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

twelve − 11 =