HOMEND ANTAKYA BELEDİYESPOR TURNUVA ŞAMPİYONU OLDU

homend1
Homend Antakya Belediyesi tarafından Antakya’da organize edilen 2. Homend Hoşgörü Cup Basketbol Turnuvası’nın şampiyonu, ev sahibi takım Homend Antakya Belediyesi Kadın Basketbol takımı oldu. Şampiyonluk kupasını Başkan Savaş verdi.
Antakya Spor Salonu’nda heyecanlı maçlara sahne olan 2. Homend Hoşgörü Cup Basketbol Turnuvası büyük ilgi gördü. Maçları, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş ve eşi Nazan Savaş, Basketbol Hatay İl Temsilcisi Banu Mursal Özdemir, Homend Antakya Belediyesi Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri, konuk takımların idarecileri ve spor severler ilgi ile izlediler. Turnuvanın final maçında Homend Antakya Belediyesi, Ceyhan Belediyesi ile karşılaştı. Çok heyecanlı ve çekişmeli geçen maç sonrasında, Homend Antakya Belediyesi, Ceyhan Belediyesi’ni 70-65’lik bir skor ile yenerek şampiyon oldu.
Turnuvada Tarsus Belediyesi İkinci, Ceyhan Belediyesi Üçüncü ve Mersin Büyükşehir Belediyesi Dördüncü oldu. 2. Homend Hoşgörü Cup Basketbol Turnuvası’nda güçlü bir performans sergileyerek şampiyon olan Homend Antakya Belediyesi Kadın Basketbol Takımı şampiyonluk sevincini Başkan Savaş ve spor severler ile birlikte yaşadılar.
Maçları büyük bir ilgi ve heyecan ile takip eden Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, turnuvaya katılan tüm takımları ve idarecileri centilmence oynanan maçlardan dolayı tebrik etti. Antakya’da güzel bir basketbol şöleni yaşandığına dikkat çeken Başkan Savaş, turnuva da emeği geçen ve katılım gösteren herkese teşekkür etti.
Başkan Savaş, heyecanlı ve çekişmeli geçen maçlar sonrasında dereceye giren takımları tebrik ederek, Homend Antakya Belediyesi Kadın Basketbol Takımına şampiyonluk kupasını verdi. Bu arada turnuvada, ikinci olan Tarsus Belediyesi takımının kupasını Belediye Meclis Üyesi Mehmet Akgül, üçüncü olan Ceyhan Belediyesi takımının kupasını Homend Antakya Belediyesi Kulüp Yöneticisi Ayhan Özat verdi. Başkan Savaş, daha sonra turnuvaya katılan tüm takım idarecileri, sporcular, hakemler ile birlikte turnuva anısına toplu fotoğraf çekildi.

iskenderunhaber
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.