asas
Filtre sanayi sektöründe ülkemizden önde şirketlerinden olan Asaş Filtre Sanayi A.Ş. Türk sporuna yatırımlarını sürdürmeye devam ediyor. İskenderun Asaşspor Futbol Kulübü olarak futbol müsabakasında dört ayrı kulvarda mücadele ederken, geleceğin sporcularını da yetiştirmek gayesi içinde hareket ediyor.
Ülkemizin saygın sanayi kuruluşlarından biri olan ve çok sayıda yabancı ülkelere filtre ihraç eden Asaş Filtre Sanayi A.Ş., bünyesinde bulunan İskenderun Asaşspor Futbol Kulübü’ne her yıl 250 bin TL. harcayarak Türk futboluna katkı sağlıyor. Konu ile ilgili görüşlerini dile getiren Kulüp Başkanı Zeki Göçmen, “Bu sezon Hatay Süper Amatör Liginde mücadele etmekteyiz. Bunun haricinde gençlerden oluşan dört ayrı kategoride de mücadele etmekteyiz. Amacımız bölge gençlerini kötü alışkanlıklardan kurtarıp, Türk futboluna kazandırmaktır” dedi.
Geçmiş yıllardan beri devam maddi desteklerinin bundan sonra da devam edeceğinin altını çizen Kulüp Başkanı Zeki Göçmen, gençlerden iyi futbol ve başarının yanı sıra centilmenlik de beklediklerinin altını çizdi.

ASAŞSPOR GOL OLDU, YAĞDI; 12-0
2013-14 futbol sezonunda Hatay Amatör Küme U19 liginde mücadele eden İskenderun Asaşspor futbol takımı, geçtiğimiz hafta sonunda oynamış olduğu lig maçında rakibi Belen Belediyespor’u 12-0 mağlup etti. İskenderun 5 Temmuz dış sahasında geçtiğimiz hafta sonu oynana Hatay Amatör Küme U19 liginde İskenderun Asaşspor ile Belen Belediyespor karşı karşıya geldi. Maçın başında sonuna kadar üstünlüğünü el,inden bırakmayan İskenderun Asaşspor, gol yemeden rakip kaleye 12 gol attı. Müsabakada İskenderun Asaşspor’a galibiyeti getiren golleri Egemen (5), İsmail (4), Yasin (2), Okan (1) attı.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 + 10 =