arsuz ak parti (6)
AK Parti Arsuz İlçe Teşkilatı, yeni yönetimini tanıttı. Oluşturulan 25 kişilik yönetim, Arsuz’da hizmete açılan teşkilat binasında gövde gösterisi yaptı.
AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, “Turizmde Antalya’nın alternatifi Arsuz olacak. Birçok projemiz var. AK Parti’de hizmette sınır yok. Arsuz’u 3 yılda tanınmayacak hale getireceğiz” dedi.
Toplantıya, AK Parti Hatay Milletvekilleri Orhan Karasayar, Hacı Bayram Türkoğlu, AK Parti İl Başkanı İsmail Kimyeci, AK Parti İskenderun İlçe Başkanı İbrahim Yaran, AK Parti Arsuz İlçe Başkanı Nadim Tan, 22. Dönem Hatay Milletvekili Mehmet Soydan, meclis üyeleri, AK Parti İskenderun belediye başkan aday adayları ve çok sayıda partili katıldı.
Geçtiğimiz günlerde genel merkezce AK Parti Arsuz İlçe Başkanlığına atanan Nadim Tan konuşmasında, “Arsuz’da güçlüyüz. Arsuz’u hakettiği hizmetlerle tanıştırıcağız. El birliğiyle Arsuz’u AK Parti’ye kazandıracağız” diye konuştu.

HİÇ BİR MAVİ ARSUZ’DAN GÜZEL DEĞİLDİR
AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar ise, “Büyükşehir, İskenderun ve Arsuz için kararlayız. Yerelde, AK Parti’nin bayrağını dikeceğiz. İskenderun ticaret merkezi olacak, Arsuz’u ise turizm cenneti yapacağız. Hiç kimse merak etmesin; emniyet sarayı, adalet sarayı, sağlık yatırımlarını en yakın zamanda buraya getireceğiz. Bakınız, turizm meslek lisesi geldi. Arsuz yolu bitti. Yakında bu yola konfor asfalt dökeceğiz. Denize sıfır yürüyüş yolları yapacağız. Tekel binalarının yerini değerlendiriyoruz. 750 yataklı fizik tedavi ünitesi, rehabilitasyon merkezi konuşlandıracağız. Her ayrıntıyı düşünüyoruz. Talebe göre, başka üniteleri de buraya taşıyabiliriz. Arsuz’a ayrıca devlet hastanesi yapılacak. Her zaman söylüyorum. AK Parti’de hizmette sınır yoktur. Bu arada, Arsuz’un ilçe olmaması için bazı siyasi partilerin gayreti oldu. Ancak bizler, tüm engellemelere rağmen kararlılığımızı ortaya koyduk. Hiç bir mavi Arsuz’dan güzel değildir. Turizmde Antalya’nın alternatifi Arsuz olacak. AK Parti’yle birlikte Arsuz’u Dünya kenti yapacağız” diye konuştu.
AK Parti Hatay İl Başkanı İsmail Kimyeci de, “Arsuz’un potansiyeli büyük. Arsuz’u Antalya gibi tanınmış bir turizm ve spor cenneti yapacağız” diye konuştu.

FUAT SÜME DE KATILDI
Tanıtım toplantısına Arsuz Belediye Fuat Süme de katıldı. CHP’li Süme, AK Parti Arsuz İlçe Yeni Başkanı Nadim Tan’a ve AK Parti’nin Arsuz’daki tüm aday adaylarına başarılar diledi.

SOYDAN’A BÜYÜK İLGİ!
Arsuz’daki yönetim tanıtım toplantısında, İskenderun’dan AK Parti belediye başkan aday adaylığında ismi geçen Mehmet Soydan’a büyük ilgi vardı. Soydan, Arsuzlular’la hasret giderirken, gösterilen teveccüh karşısında duygulandı. Soydan için, “Sizleri belediye başkanı olarak görmek istiyoruz. Emeğiniz büyük, İskenderun sizinle daha da büyür, hizmet görür” diyen Arsuzlu AK Parti üyeleri, “Yüreğimiz sizinle birlikte” ifadelerini kullandılar. Bu arada, tanıtım toplantısında kısa bir konuşma yapan Mehmet Soydan, “Arsuz’u el birliğiyle layık olduğu hizmetlerle tanıştıracağız” dedi.

BAŞKAN SÜME’YE ZİYARET
Toplantının bitiminde, AK Parti Hatay Milletvekilleri Orhan Karasayar, Hacı Bayram Türkoğlu, AK Parti İl Başkanı İsmail Kimyeci, AK Parti İskenderun İlçe Başkanı İbrahim Yaran, AK Parti Arsuz İlçe Başkanı Nadim Tan ve 22. Dönem Hatay Milletvekili Mehmet Soydan, Arsuz Belediye Başkanı Fuat Süme’yi makamında ziyaret ettiler. Milletvekili Karasayar, Arsuz’a yaptığı katkılardan dolayı Süme’ye teşekkür etti. Başkan Süme de, “Arsuz’a hoşgeldiniz. Bütçe el verdiğince Arsuz’a hizmet etmeye çalıştım. Arsuz için sizlerin de katkılarınız oldu. Teşekkür ederim. Hassa Tüneli yatırım projesiyle Arsuz’un nüfusu 300 bini geçer. Bölgeyi güzel hizmetler bekliyor” diye konuştu.

İŞTE AK PARTİ ARSUZ YENİ YÖNETİM KURULU
AK Parti Arsuz İlçe Başkanı Nadim Tan’ın önderliğinde oluşan yeni yönetim şöyle; “Mesut Çoban, Orhan Özkan, Bünyamin Nal, Serap Kutlu, Ferdi Binektaş, Sefa Kaya, Musa Kılıç, Burcu Kaya, Ahmet Eker, Hayri Hançer, Adnan Pehlivan, Muazzez Gülhan, Galip Aslan, Ali Kiraz, Osman Yaşar, Ülkü Küçük, Mustafa Kiremit, Sait Çengel, Ali Hocaoğlu, Ali Kızıldağ, Mehmet Yazıcı, Edip Esmer, Elif Yaman ve Celal Ordulu..”

2 Yorumlar

  1. Yıllardır Arsuzun turzim yeri olduğunu söyler dururlar.Halka açık kaç tane plaj var?Yapılaşma bir garip.Dış kentlerden gelenler arsuzun neresini gezecekler,Antalya yı görmeyenler,Arsuz onlar için turzim yeri.

  2. Ak Parti turizmci olmayan bir aday çıkarırsa kaybeder. Turizmci olmayan bir başkan arsuz da turizmi geliştiremez. Turizmi bilmeyenler yanlış konuşurlar ve gülünç duruma düşerler. Antalya ya belek kemer side çamyuva finike demre kaş vb yerleri bilmeyenler Arsuz için doğru sözleri ifade edememişler. Sayın adalet bakanı sadullah ergin bey Arsuzu Ak Parti kazansın diyorsa; önce turizmci bir aday ile yola çıkacak.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

thirteen − two =