Doğan Süslü’ye yapılan kalleş saldırıyı kınıyoruz!

dogan saldiri
İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu, yayınladığı basın bülteninde, Gazeteci Doğan Süslü’ye önceki akşam saatlerinde yapılan saldırıyı kınadı.
Açıklama şöyle:
“İskenderun’un dürüst gazetecilerinden, Cemiyetimizin üyesi Doğan Süslü’ye önceki akşam saatlerinde yapılan saldırı, basın mensuplarının içinde bulunduğu tehlikeyi çok net bir şekilde ortaya koydu. Kamuoyunu bilgilendirmek adına hareket eden ve yazılarıyla birlik, beraberlik mesajları vererek kalemini dürüstçe kullanan arkadaşımız Doğan Süslü’ye yapılan bu kalleş saldırıyı kınıyoruz.
Doğan Süslü’ye ve yazılarını kaleme aldığı Vatan Gazetesi ve 8. Gün Haber Portalı ekibine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, saldırganın bir an önce yakalanarak, adalete teslim edilmesini bekliyoruz. İskenderun Gazeteciler Cemiyeti olarak, olayın takipçisiyiz ve kamera kayıtlarında çok net gözüken saldırganın yakalanacağına inanıyoruz. Karanlık emelleri olanlar ve bunun ortaya çıkmasından gocunanlar unutmasınlar ki; ne Doğan Süslü’yü, ne de hiçbir gazeteci arkadaşımızı böyle kalleşçe saldırılarla susturamayacaklardır.”

Önceki İçerik“Hiç kimsenin çocuklarımızı zehirlemesine müsaade etmeyeceğiz”
Sonraki İçerikDörtyol’daki patlamada ölü ve yaralı yok, füze iddiası doğru değil!