milletvekili karasayar (7)
AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, meclisin tatile girmesinin ardından İskenderun’da gelerek ziyaretlere başladı. Milletvekili Karasayar, beraberinde AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Uğur Feriz, AK Parti İskenderun İlçe Teşkilatı Başkan Yardımcısı Bestami Kılıç, parti ilçe yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri ile birlikte esnaf oda başkanlarına konuk oldu. İlk olarak 1 Nolu Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Şaban Kekeç’i ziyaret eden Milletvekili Karasayar, bölgemizdeki ekonomik gelişmeler ile ilgili açıklamalarda bulundu. İskenderun’un her geçen gün hızla artan bir ekonomiye sahip olduğunu kaydeden Milletvekili Karasayar, “Limanımızın özelleşmesiyle, artan sanayi hacmimizle İskenderun’da her geçen gün büyük hareketlilik yaşanıyor. Bunun dönüşümü de insanlarımıza oluyor. Esnaflarımız için çok düşük faizlerle kredi imkanları sunduk. Buda onları oldukça rahatlattı. Esnaflarımız bizim gözbebeğimizdir” diye konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren 1 Nolu Esnaf Kredi Kefalet Başkanı Şaban Kekeç ise, esnaflara ayda 1 1,5 milyon TL kredi dağıttıklarını, bunun da piyasalarımıza olumlu katkılarını olduğunu söyledi. Kekeç Milletvekili Karasayar’a kendilerine yapmış oldukları hizmetlerden ötürü teşekkür etti.
AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar beraberindeki partililerle birlikte Elektronikçiler Odası Başkanı Musa Mert, Hızarcılar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Abdulkadir Yardımcıoğlu, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mihail Tabaş ve yönetim kurulu üyesi Hayrettin Keseroğlu’nu da ziyaret etti.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here