parasüt
İskenderun Sportif Havacılık Kulübü, ADIYAMAN TUT HAVA SPORLARI KULUBÜ’nün Sponsorluğunda 30 sporcu 2 otobüs ile Adıyaman Tut ilçesinde düzenlenen 1.Adıyaman Tut Yamaç Paraşüt Festivaline katılarak, İskenderun başarıyla temsil etti. Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, İskenderun Sportif Havacılık Kulübü’nün katılımından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek ADIYAMAN TUT HAVA SPORLARI KULUBÜ’ne de katkılarından ötürü teşekkür etti.
Türkiye ve dünya genelinden 80 seçkin Yamaç Paraşütü Pilotunun katıldığı Festivalde İskenderunlu Yamaç Paraşütçülerinin yaptığı akrobasi gösterileri ve TUT ilçesinden Adıyaman’a yapılan Kros denemeleri övgüyle karşılandı.
Aynı zamanda ayın 21 – 23 Haziranda ADIYAMAN TUT HAVA SPORLARI KULUBÜ’nün Sponsorluğunda yapılan 4. İskenderun Yamaç Paraşütü Festivalini ilgiyle izleyen Adıyaman protokolü Tut’da düzenlenen Yamaç Paraşütü Festivali için İskenderun Sportif Havacılık Kulübü’ne verdiği destekten ötürü de ayrıca teşekkür etti.

2 Yorumlar

  1. yukarıdaki haberde sponsor olarak ADIYAMAN TUT HAVA SPORLARI KULUBÜ ibaresi de geçerse sevineceğiz, çünkü bütün nakdi harcamaları bu külüp yapmış, beni aradılar bu konuda yardım istediler, gerekli değişikliği haberde yaparsanız memnun olurum. MEHMET GENÇ İSK.TİC.VE SAN.ODASI BASIN-HALKLA İLİŞKİLER MEMURU. TEL: 6145225 / 114

  2. Ben Tut Hava Sporları Kulübü Başkanı Süleyman SOLAK’ım.İskenderun’dan gelen sporcuların tüm masrafları kulübümüz tarafından karşılanmıştır.Sayın Valimizin tic.ve sanayi odasına bir teşekkürü olmamıştır çünkü masrafların tamamı Tut Hava Sporları Kulübü tarafından karşılandığını Sayın Valimiz zaten bilmektedir.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

one + eighteen =