PAYAS BELEDİYESPOR YETENEK AVINDA!

payas secme1
Payas Belediyespor’da A Takım Futbolcu Seçmeleri başladı. 2012 – 2013 Futbol sezonunda Bölgesel Amatör Ligi(BAL) şampiyon olarak tamamlayarak 3. Lig’e adını yazdıran Payas Belediyespor 1975, geleceğin futbolcularını seçmek için çalışmalara başladı.
A Takımı Futbolcu Seçmeleri için kolları sıvayan yönetim, hayallerinin peşinden koşan 1990 – 1995 doğumlu başarılı futbolculara kapılarını açıyor. Seçmeler hakkında bilgi veren Payas Belediyespor 1975 Teknik Direktörü Ender Traş, başvuru yapan tüm sporcuların değerlendirileceğini belirtirken, “A Takım Futbolcu Seçmeleri için yoğun bir başvuru ile karşı karşıya kaldığımız için mutluyum. Yapılan başvuruların hepsini dikkate aldık. Hepsine geri dönüş yaparak, seçmelere çağırdık” dedi.
Tıraş konuşmasının devamında, “Seçmeler sonunda tespit ettiğimiz başarılı sporcularla, A Takımımızı kampta bir araya getirerek, burada da uyum sürecini ve takıma katkılarını değerlendireceğiz. Çok yetenekli sporcular seçeceğimize inanıyorum. Seçmelerin Payas Belediyespor 1975’e de çok faydalı olacağı kanısındayım. Türkiye’nin birçok ilinin yanı sıra, şuanda Almanya ve Kosova’dan bile başvuran sporcularımız var” şeklinde konuştu.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here