Çiçekler verilen en güzel hediyedir

çiçekçiler kaymakam ziyaret (3)
3 Mayıs Dünya Çiçekler Günü dolayısı ile İnterfolara bünyesindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su’yu makamında ziyaret etti. Ziyarette kısa bir konuşma yapan İnterflora Çiçekçilik Hatay Temsilcisi Musa Gündoğdu, 3 Mayıs Dünya Çiçekçiler Gününde yapacakları çeşitli etkinlikler ve İnterflora Derneği hakkında Kaymakam Su’ya bilgiler verdi.
Gündoğdu, “Öncelikle bizleri kabul ettiğiniz için sizlere arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Bu özel günü, daha da anlamlı kılmak adına İnterflora Çiçekçilik bünyesindeki çiçekçi esnaflarımızla birlikte, bir dizi etkinlikler gerçekleştireceğiz. ilk olarak 9.00- 10.00 saatleri arasında Gelişim Hastanesi’ndeki hastalarımıza çiçek dağıtacağız. 12.00-13.00 saatlerinde ise Pamuk Kreş’te çocuklarla buluşacağız ve 14.00- 16.00 saatleri arasında Antakya Huzurevi’nde bulunan yaşlılarımızı ziyarette bulunacağız. Tüm vatandaşlarımız İnterflora’dan sipariş verdiklerinde, istenilen sipariş yerine ulaşmaz ise bize hesap sorma
hakkına sahip oluyorlar” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Kaymakamı Al İhsan Su ise, “Ben de ilçe kaymakamı olarak sizlerin ‘Dünya Çiçekçiler Günü’nüzü kutluyorum. Malumunuz dünyanın güzel hediyesi çiçektir. İnsanların içinin güzelliğini dışa vurmadaki en etkili yöntemdir çiçek. Tabi çiçekler içinde gül bir numaradır” diye konuştu.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here