müfit tennioğlu
İskenderunspor 31 Mayısta kongreye gidiyor. 3.ligden Bal Ligi’ne düşen İskenderunspor’da morallerde bozuk olurken, yönetim bundan sonra alacağı kararları masaya yatırdı. Yönetim kurulu üyelerinin yaptığı toplantıda yol haritası çıkartılıyor. İskenderunspor Başkanvekili Müfit Tennioğlu konu ile ilgili açıklamasına Payas Belediyespor’u kutlayarak başladı. Tennioğlu, takıma her zaman destek olan Payas Belediye Başkanı Bekir Altan’ı da kutladı.
İskenderunspor için ellerinden gelen tüm gayreti gösterdiklerini fakat ligde tutamadıklarını kaydeden Tennioğlu, “Gerçekten bu konuda çok üzgünüz. Başkanımız Nuri Üysen’de bu konuda çok üzgün! Ancak şu anda toplantı yaparak yol haritamızı belirlemeye çalışıyoruz. Biliyorsunuz ki göreve geldikten sonra Başkanımız ve yönetim birçok parayı ödedi. Ancak hala ciddi bir para ödemesi duruyor. Eğer bu alacakların dondurulması durumunda Başkanımızın bu takımı yeniden çıkartmak için başkanlıkta kalacağını düşünüyoruz. Gerçekten spor kamuoyu bu takımın tekrar lige çıkması için Başkanımız Nuri Üysen’in Başkan olarak kalmasını istiyorlar. Bu nedenle ligin bitmesiyle birlikte oturup hesabımızı ve yol haritamızı yapacağız. Bundan sonra bu takımın yeniden yapılandırılmasıyla tekrar üçüncü lige çıkma imkânı var. Ama bu konuda herkesin yönetime destek vermesi gerekmektedir” dedi.

1 YORUM

  1. yazık iskenderun spor haline hangi ligde tutamıyorsunuz desdek bulamıyan yönetimin işi yok kulüpde kocaman iskenderun spor haline yazık 3 ligde tutunamıyor iskenderun bu kadar fakirmi

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

twelve − 5 =