Kiev’de ‘PRESTİJ’imiz arttı

0
241
kuaför yarışması
kuaför yarışması

kuaför yarışması
Uluslar arası Kuaförler Birliği olan Confederasyone Mondialle Coiffure (CMC)’in, “Cristallin Angel” adı altında bu yıl 12.sini düzenlediği yetenekli kuaförler yarışmasında İskenderun’da bulunan Prestij Kuaför ortaklarından Gökhan Hamarat, yüksek fantezi ve gelin başı modelleri ile özel tasarım ödülü aldı. Ülkemizi yarışmada temsil eden Gökhan Hamarat’ında içerisinde bulunan 16 kişilik ekibin başarılı çalışmaları Türkiye’ye dünya 2.liğini getirdi.
Ukrayna’nın başkenti Kiev’de 18-20 Nisan tarihleri arasında “Cristallin Angel” adı altında düzenlenen yetenekli kuaförler yarışmasında Prestij Kuaför ortaklarından Gökhan Hamarat’ında içerisinde bulunduğu 16 kişilik Türk ekibi, yarışmanın bütün kategorilerinde gösterdikleri üstün başarı ile ülke şovunda dünya ikincisi oldu. Yarışmanın yüksek fantezi ve gelinbaşı kategorilerinde yarışan Gökhan Hamarat, özel tasarım ödül aldı. Elde edilen bu başarıdan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Hamarat, “İskenderun’u ülkemizde olduğu gibi dünya arenasında da kuaförlük alanındaki başarısını duyurmanın mutluluğunu yaşıyorum. Uluslar arası arenada bu aldığım 6. ödül oldu. Kentimi ve ülkemi en iyi şekilde temsil etmenin coşkusunu yaşıyorum. Bu coşkuyu herkesin yaşamasını isterim” dedi. Hamarat, ekip başkanı Harun Cici’ye ekip üyelerinden Nusret Harnupoğlu ve Ahmet kemal Özerbaş’a başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
Gökhan Hamarat’a sponsorluk eden Pınarbaşı Şirin Moda Evi’nin sahibi Recai Akçam ise, “Böylesi bir başarıda küçükte olsa bir katkım olmuşsa ne mutlu bize. Bizler İskenderun’da gelinlik alanında halkımıza en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Mutlu günlerinde kendilerini iyi hissetmek isteyen gelinler, gelinlik alırken ve gelin başını yaptırırken doğru yeri seçsinler. Çünkü en mutlu günlerini sadece o gün yaşayacaklardır” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

one × four =