Kendi çıkarları ve ranttan dolayı takımı düşürenler bunun hesabını verecek

1
127
amigolar
amigolar

amigolar
İskenderunspor’lu taraftarlar, takım için her şeyi yapan Kulüp Başkanı Nuri Üysen’i parasıyla rezil etmeye kimsenin hakkı olmadığını söylediler. Takımın ligin bitmesine 5 hafta kala kümede kalma şansı iyice azalırken, amigolar öfkelerini kustu. Başkan Üysen’i her zaman yanında olduklarını, ancak hesap vermesi gereken başka kişilerin olduğunu ifade eden amigolar, “Yıllardır geldiği her takımı küme düşürmesiyle gündeme gelen insanları bu takımda istemiyoruz. Devre arasında takıma transfer yapıldığı zaman bu futbolcuları kim aldı? Başkandan para isteyerek onu yanlış yönlendirdiğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Biz taraftarlar olarak değerli Başkanımızın arkasındayız ona saygı duyuyoruz. Ancak bu takıma içeriden ihanet eden insanların olduğunu herkes biliyor. Transferi kim yaptı? Bu futbolcuların paralarını nasıl ödediler? Menajerlerin para transferi nasıl oldu? Bu futbolcuların hiçbiri iş yapamıyordu kendi kulüplerinden para verilip aldılar. Burada Başkanımızın kandırıldığını düşünüyoruz. Bu takım bu yıl düşmüştür ama biz başkanımızın bu takımı bırakmasını istemiyoruz. Her türlü arkasındayız. Ancak bu takımın içinde rant arayanları istemiyoruz. Çok açık yüreklilikle söylüyoruz; Artık bu memleketin kaderini bir iki kişi çizemeyecek. Hepimiz çok net tavrımızı ortaya koyuyoruz. Ama bu takımda menajer ve genel kaptan istemiyoruz. Yapılan transferlerin hepsinin hesaplarını çıkıp versinler. Bunu bekliyoruz” diyerek öfkelerini kustular.
Telefon satış oyunlarının hepsinin tezgâh olduğunu dile getiren amigolar, “Bu iki kişinin menfaatlerin doğrultusunda yapıldı. Eski yönetim ya da hocanın olayı değildi. Bu durumu bilinçli yaptılar ve kendilerinin içeriye girmesini sağladılar. Eğer bu güne kadar sustuysak sadece Nuri Üysen’in takıma vermiş olduğu destekten dolayıdır. İstediklerinin hepsini yaptılar. Takımın antrenmana çıkmamasını bile bir iki kişi organize etmiştir. Biz dünyada paralı kulübün düştüğünü İskenderun’da gördük” şeklinde konuştular.

1 YORUM

  1. konuşanlara bak..para için her türlü şakrabanlığı yapaqn..para için bağıran..takım mağlupkan bilr para isteyenler..seviyesiz küfürlü..tezehuratlarıyla seyirciyiyi küstüren..takımın düşmesinin baş aktörleri bunlar değil saki..pest doğrusu…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

five + eight =