Muhteşem defile!

defilee (10) copy
Prime Mall İskenderun AVM İlkbahar Yaz Defilesi, ünlü manken Simge Tertemiz’in katılımıyla gerçekleşti. Alışveriş merkezinde yer alan mağazaların yeni sezon koleksiyonlarının tanıtıldığı defileye müşteriler yoğun ilgi gösterdi.
Prime Mall’da etkinlikler tam hız devam ediyor. İlkbahar mevsiminin artık iyice hissedilmesi ile birlikte, Prime Mall Alışveriş Merkezi’nde geleneksel hale gelmeye başlayan sezon defilelerinden bir yenisi, ünlü manken Simge Tertemiz’in de katıldığı mankenler eşliğinde yapıldı. Günler öncesinden duyurulan defileyi izlemek üzere İskenderun ve çevre ilçelerden gelen ziyaretçiler alışveriş merkezini doldururken, AVM mağazaları bu yoğun müşteri ilgisinden memnun oldular.
Saat 14:30 itibarı ile başlayan defilede, Prime Mall İskenderun Alışveriş Merkezi’nde yer alan mağazaların İlkbahar/Yaz sezonu koleksiyonları tanıtıldı. Defilede, İlkbahar/Yaz sezonunun tüm coşkusunu ve tazeliğini yansıtan canlı renkler, çiçek desenli baskılar dikkat çekerken; beyaz, lacivert ve kırmızının eşsiz uyumunu sergileyen giysilerin bu sezon bayan ve erkek koleksiyonlarında bolca kullanıldığı görüldü. Sergilenen kıyafetler kadar, güzellikleri ile ilgi odağı olan mankenler izleyenlerden tam puan aldı.
Özenle hazırlanmış olan profesyonel kareografi eşliğinde yaklaşık bir saat süren defile, alışveriş merkezini dolduran binlerce müşterinin coşkulu alkışları ile son buldu.
Prime Mall Alışveriş Merkezi Müdürü Mustafa Süzen, gazetecilerin soruları üzerine yaptığı konuşmada İskenderun’un yaşam merkezi olarak sosyal, kültürel alanlarda bir çok başarılı çalışmaya imza attıklarını ve bu tür etkinliklerinin devam edeceklerini söyledi.

iskenderunhaber
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.