İskenderun OSB’de Fatih Tosyalı dönemi

fatih tosyalı osb (1)
İskenderun Organize Sanayi Bölgesi 11’nci Genel Kurulu’nu yaptı. İki dönem yönetim kurulu üyeliği, 1 dönem de başkanlık yapan Uğur Ateş’in işlerinin yoğunluğu nedeniyle aday olmadığı, Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve MÜSİAD Hatay Şube Başkanı Fatih Tosyalı’nın da başkan seçildiği genel kurul sonunda tüm maddeler oy birliğiyle geçti.
Fatih Tosyalı’nın başkan seçildiği genel kurulda, Başkan Vekili Ekinciler Demir Çelik Genel Müdürü Fatih Keseroğlu, yönetim kurulu üyeliklerine ise Osman Gözükara, Sedat Uysal ve Mustafa Kahraman seçildi.
Divan başkanlığını Yazıcı Demir Çelik Finans Müdürü Ahmet Taştekin’in yaptığı genel kurulda açılış konuşmasını Yazıcı Demir Çelik A.Ş Genel Müdürü Osman Gözükara yaptı ve yönetim kurulunun yaptığı tüm çalışmaları özetledi.
Gözükara’nın yaptığı konuşmada ise; Otoban’dan İskenderun OSB’ye Azganlık beldesi üzerinden geçiş yapılması yönündeki başarı dikkat çekti. Payas ve İskenderun üzerinden OSB’ye ulaşabilen kamyon ve tırların Azganlık Beldesi üzerinden OSB’ye doğrudan geçiş yapması için gerekli çalışmanın ihalesi ise Mart ayında yapılacak.
Denetim Kurulu Raporu’nu Abid Erol, bütçeyi Yeminli Mali Müşavir Zafer Kutlu ve gelir gider tablosu ile ilgili olarak da Hatice Çirkin’in sunumları oy birliğiyle kabul edildi.
İskenderun OSB yeni Başkanı Fatih Tosyalı, genel kurul sonunda iki dönem yönetim kurulu üyeliği ve 1 dönem de başkanlık yaptıktan sonra işlerinin yoğunluğu nedeniyle yeniden görev almayan Uğur Ateş’e hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

iskenderunhaber
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.