Vali Lekesiz, ‘Güçbirliği içinde ilimizi kalkındıracağız’

vali il idare (5)
İskenderun Belediye Kültür Sarayı’nda düzenlenen toplantıda, kamu kurumlarınca ilçemizde gerçekleştirilen ve gerçekleştirilmesi planlanan hizmetler ele alındı.
Kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, 2012 yılı faaliyetleri ve 2013 yılı hedeflerini slayt desteğiyle paylaştığı toplantıda, katılımcılar beklentilerini ifade etti ve talepler dinlendi.
Saygı duruşunda bulunulmasının ardından İstiklal Marşımızın okunduğu toplantıda konuşan İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su, halkla kaynaşmak, fikirlerini almak, beraber ve birlikte olmanın katılımcı demokrasinin en önemli öğelerinden biri olduğunu vurgulayarak, “Bu toplantılar gerçekten önemli” dedi.
Toplantıya başkanlık eden Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, “Devletimizin tesis ettiği huzur ve güven ortamı içerisinde, kardeşlik hukuku ve sevginin verdiği güçle bir aradayız. Dünya şartlarının hepimizin yakından takip ettiği gibi tarihin hiçbir döneminde olmadığı gibi hızla değiştiği bir dünyada ve gündemin her an yenilendiği günümüz dünyasında sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirmek, ilimizin kalkınmasına katkı sağlamanın çabası, çalışması içinde bu zamana kadar yaptığımız gibi hep beraber olmaya çalışacağız. 2012 yılını geride bıraktık, 2013 yılının henüz başlarındayız. 2013 yılının ilimiz ve ülkemiz için daha başarılı ve mutlu bir yıl olmasını diliyorum” diye konuştu.
Geniş katılımlı toplantıda, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, 2012 yılında yapılan faaliyetleri ve 2013 yılı hedeflerini paylaştı.

iskenderunhaber
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.