Fatih Erbakan Antakya’da

fatih_erbakan
Saadet Partisi Hatay İl Başkanlığı tarafından eski başbakanlardan merhum Necmettin Erbakan’ı anma programı için tüm hazırlıkların tamamlandığı program saatinin beklendiği bildirildi.
23 Ocak Cumartesi akşamı  saat 19:30’da Karlısu Yolu Üzeri – Yeni Otogar Yanı Saray Plaza’da gerçekleşecek programa tüm Hataylıların davetli olduğu  ve cumhuriyet caddesindeki  Saadet Partisi il binası önünden saat 19’da araçlar kaldırılacağı bildirildi.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Saadet Partisi Hatay İl Başkanı Necmettin Çalışkan “Milli Görüş Lideri ve eski Başbakan Prof. Dr. Necmettin Erbakan,  Saadet Partisi tarafından 22 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında ‘Erbakan Haftası’ etkinlikleri kapsamında Türkiye başta olmak üzere dünyada yüzlerce program ve etkinlikle anılıyor.
Saadet Partisi Hatay İl Teşkilatı 23 Şubat Cumartesi günü Saadet Partisi Genel Başkan Danışmanı Dr. Fatih Erbakan’ın konuşmacı olarak katılacağı konferans için tüm hazırlıklarımız tamamlandı herkesi bekliyoruz” dedi
Konferansta Dr. Fatih Erbakan “Necmettin Erbakan’ı, onun başlattığı güzel izleri, açtığı çığırları ve bugün Milli Görüşçülere hedef olarak gerçekleştirilmek üzere bıraktığı Yeni Bir Dünya hedefini anlatacak.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here