engelliler maç (1)
İskenderun Engeliler Basketbol Takımı Hocası İbrahim Türkölmez, geçtiğimiz hafta cumartesi günü İskenderun Kapalı Spor Salonu’nda oynadıkları maçın değerlendirmesini yaptı. Gazetemizden Cuma Keseroğlu’nu ziyaret eden İskenderun Engelliler Basketbol Takımı Antrenörü Türkölmez, şu anda takımın bölgesel ligde mücadele ettiğini, yerlerinin burası olmadığını söyledi. Türkölmez, “Yıllardır biz İskenderun olarak birinci ligde ve süper ligde mücadele ettik. Ancak kısıtlı imkânlardan dolayı şu anda takımımız bölgesel lige tekrar düştü. Ancak şu anda bizim kalitemiz bu ligi geçecek durumda. Skorlardan da gördüğünüz gibi maçlarımızı farklı kazanıyoruz. Şu anda bizler oynadığımız maçları antrenman havasında yapıyoruz. Ancak sezon sonu bölgesel ligin liderleriyle yapacağımız büyük maçlar olacak. O zaman birinci lige çıkma maçımız olacak. Ancak bizim şu anda en büyük sorunumuz taraftarımızın olmayışıdır. Gerçekten bizim ayarımızda olmayan ve küme düşmüş olan takımlarla bile oynadığımız maçları en az 100 taraftar izliyordu. Biz burada bunu bir türlü çözemedik. Buradan tüm taraftarlarımıza sesleniyorum eski günleri yakalamak için ve birliğimizi pekiştirmek için herkesi bizim malçlarımıza davet ediyorum” şeklinde konuştu.
Türkölmez, maddi imkânları iyi olsa süper ligde boy gösterebilecek güçte olduğunu ifade ederek, “Oyuncularımızın sayısı belli ve yedekte olan oyuncularımızın da durumu ortada.. Bu konuda bizim eski oyuncularımız olsa gerçekten çok iyi yerlerde olurduk. açıklamasını yaptı.
Tüm maçlarımızın desteklenmesi durumunda bu arkadaşlarımızla da büyük başarılar elde edeceğiz” diye konuştu.

2 Yorumlar

  1. iskenderun engelliler basketbol takımını herkes desteklemeli ve maçlarına gidilmeli

  2. İBRAHİM’CİĞİM,İSKENDREUN ENGELLİLER BASKETBOL TAKIMINDA OYUNCU OLDUĞUNU BİLİYORDUM.AYNI TAKIMIN ANTRENÖRÜ OLDUĞUNUZU GAZETEDEN ÖĞREDİM.SENİ TEBRİK EDİYORUM.SEN HER ŞEYİN ÜSTESİNDEN GELİRSİN.SÜPER LİGDE OYNAYACAK KAPASİTEYE ADIM ADIM GELECEĞİNİZE YÜREKTEN İNANIYOR TAKIMINA VE SİZE BAŞARILAR DİLİYORUM.TACETTİN KILINÇ

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

five × four =