Toplam Kalite Ödüllerinde Nazilli Damgası

Aydın Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü 2012-2013 Eğitim-Öğretim Yılı TKY Ödül Töreni ve Paylaşım Toplantısı’nda Ekip ve Kurum kategorisinde 6 okulun ödül aldığı törende 1 birincilik ve 2 ikincilik alan Nazillili okullar damga vurdu.
İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Dr. Hidayet Sayın Salonunda gerçekleşen ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Yücel Mavi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Mustafa Özmen’in konuşmalarıyla başlayan tören ilk üçe kalan ekip ve kurumların sunum videolarının izlenmesi ile devam etti. 2012-2013 Eğitim Öğretim Yılı Toplam Kalite Yönetimi Ödül süreci gereğince yapılan il değerlendirilmesinde 38 Ekip raporu ve 16 kurum raporu arasından ilk üçe kalan okulların ödüllendirildiği törende Ekip Kategorisinde İl Birincisi Nazilli Aşağı Yakacık İlköğretim Okulu ve İkinci Nazilli Nazlı Kız Anaokulu olurken Üçüncü Didim Mahir Özgür Damar Ortaokulu oldu. Kurum Kategorisinde ise Koçarlı Çakırbeyli Ortaokulu Yılın Kurumu seçilirken ikinciliği Nazilli Menderes Anadolu Lisesi ve üçüncülüğü Söke Cumhuriyet Anadolu Lisesi aldı.
Nazilli Aşağı Yakacık İlköğretim Okulu ‘Başarı Yolcuları’ ekibinin liselere devam eden öğrencilerin sayısını artırmaya yönelik yapmış oldukları çalışma ile Yılın Ekibi seçildiği ödül töreninde ikinciliği yine Nazilli’den çocuğa şiddeti önleme konulu çalışması ile Nazilli Nazlı Kız Anaokulu ‘Hiçbir İnci Korumasız Kalmasın’ Ekibi aldı. Kurum Kategorisinde artık TKY Ödül sürecinde derecelerine alışılan Nazilli Menderes Anadolu Lisesi ise ikinciliği aldı.
AYDIN İLİNİ NAZİLLİ VE KOÇARLI TEMSİL EDECEK
Yılın Ekibi kategorisinde Aşağı Yakacık İlköğretim Okulu Başarı Yolcuları Ekibinin ve Yılın Kurumu Kategorisinde Koçarlı Çakırbeyli Orta Okulunun Ödül Sürecinde TKY Bakanlık değerlendirmesinde Aydın’ı temsil edeceği ifade edilirken Vali Yardımcısı Muhsin Çatmadım konuşmasında ödül sürecine katılan çalışmaların her geçen yıl artarak devam etmesinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek ödül sürecine katılan tüm okul ve kurumlara teşekkür etti.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here