Özel Sporculardan Ziyaret

Özel Sporcular Gençlik ve Spor Kulübü’ne spor malzemeleri armağan eden Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, başarılarından dolayı özel sporcuları kutladı.
Özel Sporcular Gençlik ve Spor Kulübü yönetimi, sporcular ve aileleri Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen’i ziyaret etti. Spora ve sporcuya önem vermesi ile bilinen Başkan Evcilmen, sporculara maç forması, eşofman ve spor malzemeleri hediye etti.
Spor Kulübü Dernek Başkanı Yasemin Yaraşır ve sporcularla spor yaşamı üzerine sohbet eden Başkan Evcilmen, “Muratpaşa Belediyesi olarak biz hep yanınızdayız. Spora gönül vermeniz beni çok mutlu ediyor. Bu örnek alışkanlığınızdan dolayı sizleri kutluyorum. Bugün olduğu gibi bundan sonra da sizleri desteklemeye devam edeceğim” dedi.
Özel sporcuların, sporla yaşamlarını keyifli hale getirdiklerini vurgulayan Spor Kulübü Dernek Başkanı Yasemin Yaraşır ise, “Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, 2008 yılından beri elimizden tuttu, devamlılığımızı sağladı. Bugün varsak O’nun sayesinde varız. Tüm çocuklar ve velilerimiz adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Özel Sporcular Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları da Başkan Evcilmen’e plaket ve t-shirt hediye ederek hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here