Gediz Atatürk Ortaokulu Voleybol Takımı Altıncı Kez İl BirincisiGediz Atatürk Ortaokulu Yıldız Erkek Voleybol Takımı, Kütahya’da yapılan il müsabakalarında altıncı kez üst üste il birincisi oldu.
Altı yıldan beri il birinciliğini kimseye kaptırmayan Gediz Atatürk Ortaokulu Yıldız Erkek Voleybol Takımı, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Aksoy, Okul Müdürü Hasan Ali Tanrıkulu ve Müdür Yardımcısı Ali Demiray ile birlikte İlçe Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.
Atatürk Ortaokulu Yıldız Erkekler Voleybol Takımını başarısından dolayı tebrik eden İlçe Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Kütahya’da yapılan Voleybol İl Birinciliği Müsabakalarında her yıl Gediz’i temsil eden takımın altıncı kez üst üste il birincisi olarak kırılması güç bir rekora imza attığını söyledi.
Kaymakam Çorumluoğlu, öğrencilerin ders durumlarını sorarak bir süre sohbet ettikten sonra, eğitime verdikleri desteği eğitimin bir parçası olan sportif başarıda da her zaman sürdüreceklerini belirtti.
Atatürk Ortaokulu’nun önceki yıllardaki başarılarının yeni öğrencilere örnek olduğunu dile getiren Çorumluoğlu, “Bu okuldan yetişen ve şu anda Milli Takımda yer alan voleybolcu ağabeyleriniz var. Onların başarıları herkesi gururlandırıyor. Sizlerde çok çalışarak aynı seviyelere gelebilirsiniz” dedi.
Atatürk Ortaokulu Müdürü Hasan Ali Tanrıkulu, spora ve eğitime verdiği desteklerden dolayı İlçe Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu’na teşekkür ederek okulun başarı çıtasını daha da yükselteceklerini ifade etti.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × 4 =