Üniversite Öğrencisi Kansere Yenik Düştü

Hatay’ın İskenderun ilçesinde bir üniversite öğrencisi, yüksek ateş şikayetiyle kaldırıldığı hastanede lösemi (kan kanseri) hastalığından hayatını kaybetti.
Gaziantep Üniversitesi elektrik elektronik mühendisliği bölümü 2. sınıfta okuyan Burhan Güngör Gaziantep’te rahatsızlanarak, üniversitesinin tıp fakültesi hastanesine gitti. Baş ağrısı ve yüksek ateş şikayetiyle gittiği hastanede acil tedavi gördükten sonra memleketi İskenderun’a döndü. Burada ağzından kan gelmesi sonrası Mustafa Kemal Üniversitesi tıp fakültesi hastanesine kaldırılan Burhan Güngör’e lösemi (kan kanseri) teşhisi kondu.
Ailesine “sakın benim için ağlamayın” dedikten sonra hayatını kaybeden Burhan Güngör’ün genç yaşta ölümü, sevenlerini yasa boğdu. İskender’un esnaflarından olan Baba Musa Güngör, acı haberle yıkıldı. Modern evler mahallesindeki evine son kez getirilen genç için gözyaşları ve dualar arasında helallik istendi. 20 yaşında hayatını kaybeden Burhan Güngör, Belen gedik asri mezarlığında dualarla toprağa verildi. Cenazeye Çelik İş Sendakisı Şube Başkanı Metin Önder, MHP Hatay il Başkanı Adnan Akdaş ailesi ve akrabaları katıldı.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here