Samsunspor, Kartalspor Maçı Hazırlıklarına Başladı

Samsunspor, Kartalspor Maçı Hazırlıklarına BaşladıPTT 1. Lig’de mücadele eden Samsunspor, hafta sonu evinde Kartalspor ile yapacağı maçı hazırlıklarına başladı.
Nuri Asan Tesisleri’nde ve teknik direktör Besim Durmuş yönetiminde yapılan akşam idmanına Göztepe maçında oynamayan oyuncular yer aldı. Koşu, ısınma ve koordinasyon hareketleriyle başlayan idman daha sonra 2 grup halinde yaptıkları 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla sürdü. Dar alanda yapılan pas organizasyonlarının ardından, antrenman çift kale maçla sona erdi.
Hafta sonu kendi evinde karşılaştıkları Göztepe maçını değerlendiren teknik direktör Besim Durmuş, “Özellikle ikinci yarının başlamasıyla birlikte hem lig sıralamasında hem de puan olarak çok gerilerde kalmıştık. Geçen hafta TKİ Tavşanlı Linyit maçından sonra kendi evimizde oynayacağımız ilk maç bizim için çok önemliydi. Çünkü uzun zamandır kazanamayan bir yapımız vardı. İkinci yarı ligin boyu kısaldığı için kazanmamız gereken puanları da göz önünde alırsak bizim için çok zor bir maç oldu. Bundan sonra ligde hep maç maç olarak bakacağız. Bu hafta isteğimiz 3 puanı aldık. Seyircimizi de mutlu ettiğimiz için ayrıca çok mutluyuz. İnşallah bunu her hafta tekrarlarız” dedi.
Kartalspor maçının 6 puanlık bir maç olduğunun altını çizen Durmuş, “Her maçı kendi içinde değerlendiriyoruz. Göztepe maçını aldık. Bu maçtaki iyi oyunu ve 3 puanı, Kartalspor maçına hazırlanırken onu kendi arkamızda güç olarak şimdi daha çok cesaretli ve motivasyonlu hazırlanmalıyız. Kartalspor maçı 6 puanlık bir maç. Bununda önemini biliyoruz. İhtiyacımız olan 3 puanı kazasız olarak almak istiyoruz” diye konuştu.

Önceki İçerikChp Milletvekili Ağbaba’dan Muhasebeciler Odası’na Ziyaret
Sonraki İçerikBursaspor, Sessiz Sedasız Trabzon’a Gitti