Deepo Çocuklara Farklı Etkinlikler Sunuyor

Deepo Outlet, 28 Ocak-10 Şubat tarihleri arasında çocuklara farklı etkinlikler sunuyor.
Eka Jimnastik Kulübü’nün gösterileriyle başlayan sömestr tatili heyecanı yüz boyama ve oyuncak heykeller atölyesi ile devam etti. Oyuncak heykeller atölyesi etkinliği renkli görüntülere sahne olurken, çocuklar gazete kağıdı, elektrik teli, bant ve renkli hamurlar kullanarak eğlenceli oyuncaklar yaptılar.
Deepo Outlet Center, 28 Ocak-10 Şubat tarihleri arasında devam edecek etkinliklerde 29 Ocak-10 Şubat tarihleri arasında “İp Atlama-Sek Sek ve Holohop Yarışması”, 30 Ocak-6 Şubat tarihlerinde “Ödüllü Resim Yarışması ile Su İçinde Sulu Boya”, 31 Ocak-7 şubat tarihleri arasında “Trafik Atölyesi”, 1-8 Şubat’ta “Sihirli Eller Atölyesi” , 2-9 Şubat’ta “Sihirli Akrobatlar ve Papağan Show” , 3-10 Şubat tarihleri arasında ise “Balon Şov “ve satranç gibi pek çok eğitici ve öğretici etkinliklerle çocuklar ve ailelerine unutulmaz anlar yaşatacak.
8D Sinemaları, Go-kartı, Deepo Cinetech Sinemaları ve Lunapark gibi çocuklar için pek çok alternatif eğlence seçeneği bulunan Deepo’da etkinlikler saat 14:00 -16:00 arasında gerçekleştirilecek.

PAYLAŞ

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here