Masa Tenisinde Başarı Koleji Antalya Şampiyonu Oldu

Antalya Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından il genelinde düzenlenen Küçük Erkekler Masa Tenisi Turnuvası’nda Başarı Koleji Antalya Şampiyonu olarak Türkiye finallerinde Antalya’yı temsil etmeye hak kazandı.
Beden Eğitimi Öğretmeni Tolga Sarıboğa nezaretinde çalışan ve Antalya’da mücadele eden Hasan Talha Öz, Gökhan Güneş, Emirali Taşar ve Deniz Kök’ten oluşan Başarı Koleji Küçük erkek Masa Tenisi Takımı 16 Takımın mücadele ettiği Antalya finallerinde Antalya Toros Koleii, Alanya Ufuk Koleji ve Fevziye Polat Ortaoukulu ile birlikte finale kaldı. Final grubunda ilk maçını Toros koleji ile yapan başarı Koleji karşılaşmadan 3-2 galip ayrıldı. İkinci maçında Alanya Ufuk Kolejini aynı sonuçla yenen Başarı Koleji Küçük Erkek Masa Tenisi takımı son maçta Fevziye Polat Ortaokulu’nu 3-0 mağlup ederek Antalya Şampiyonluğuna uzandı.
Şampiyonluk kupasını Manavgat’a getiren Başarı Koleji Masa Tenisi oyuncuları, okul bahçesinde düzenlenen karne töreninde arkadaşlarının huzuruna davet edilerek onurlandırıldı. Başarı Koleji Yönetim Kurulu başkanı ve Okul müdürü Akif İnci, başarılı sporcularını kutlayarak “Oyuncularımın yanı sıra onlara her türlü desteği veren velilerime ve öğretmenlerime teşekkür ediyorum. Kendilerinden Türkiye Şampiyonasında da başarılı sonuçlar bekliyorum” diye konuştu.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here