Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki:

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, KASKİ’nin Rusya’da tur atlaması sonrasında yaptığı açıklamasında, “Geçtiğimiz yıl yenilmiştik. Bu yıl onlarla yaptığımız mücadelede intikamımızı aldık” dedi.
“Rusya’da yapılan maçta KASKİ tur atladı” diyen Başkan Özhaseki, “Geçen yıl final maçında o takım ile karşılaşmıştık. O takım da şampiyonlar liginde oynamak istiyordu. Bizim geçen yıldan kalan bir hesabımız vardı. Rusya’da elenmiştik” diyerek, “ Bu yıl onlarla yaptığımız mücadelede intikamımız aldık. Yarıfinalde Fransa takımı ile karşılaşacağız. Bu yıl hedefimiz şampiyonluğu kazanmak.
Salonların yapılmasıyla birlikte şehre de faydası oluyor. U-20 şampiyonası için bin 500 civarında gazeteci gelecek. İleride yıldız olması tahmin edilen futbolcular gelecek. 2014 balkan kayak şampiyonası Erciyes’te yapılacak. Bu Erciyes’te yapılan çalışmaların taçlandırılması olacak. Daha sonra dünya şampiyonasına talip olacağız. Erciyes Kayseri’nin dışa açılan kapısı olacak. İnşallah kendi takımlarımız da buralardan kupa alırlar” diye konuştu.
Kayserispor ile ilgili olarak sorulan bir soruya ise Başkan Özhaseki şu cevabı verdi:
“Kayserispor bu yıl aslında çok iddialı girdi bir türlü bir oyun tutmadı. Takımların bir arada bulunup uzunca bir süre antrenman yaptıktan sonra maçlara çıkması büyük bir kabiliyet. Kayserispor birçok maçında yenildi. Ezildiği maç bir veya iki tane. Bunun dışında canlı, diri, genç ve hevesli bir takım. Ümit ederiz ki bu takım Antalya maçı ile birlikte bir sıçrama yaşar. Bu takım üzerinde ısrar edilirse, bana göre takviye yapmadan gelecek yıl rahat ederiz. Bu hafta inşallah galip geliriz yoksa can sıkıcı bir durum karşımıza çıkabilir.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here