Adana Atlıspor’un Yeni Yönetimi Basınla Tanıştı

Adana Atlıspor Kulübü’nün geçtiğimiz hafta sonu yapılan olağan genel kurul toplantısında üyelerin oylarıyla göreve getirilen yeni yönetim kurulu ulusal, bölgesel ve yerel basınla tanışma toplantısı düzenledi.
Kulüp Başkanı Namık Kemal Güngören, kulübün yeni yönetim kurulu üyelerini tanıttığı toplantıda, sözlerine, “Türkiye’de eşi olmayan bu kulübü kurarak bizlere armağan eden kurucu üyelere ve her yönetim döneminde kulübümüzü geliştiren, hizmet eden dönem başkanlarına ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum” diyerek başladı.
Güngören, 2013-2014 döneminde kulübü tüm üyelerle birlikte yönetmeye, geliştirmeye, büyütmeye ve borçsuz olarak görevimizi tamamlamak için yönetime talip olduklarını belirterek, “Öncelikli hedefimiz;kulübün kuruluş felsefesine uygun olarak atlı sporlarda alt yapıyı geliştirmek,aksaklıkları gidermek olacaktır” dedi.
Daha çok sayıda çocuğun ve gencin bu sporu yapmasına olanak sağlamak istediklerini ifade eden Güngören, “Bunu başardığımız zaman kulübümüz geçmiş yıllardaki başarılarını tekrar yakalayacaktır. Aynı olgu tenis sporu için de geçerlidir. Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza ve gençlerimize spor ruhunu aşılamak öncelikli hedefimiz olacaktır” diye konuştu.

PAYLAŞ

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here