Vanlı Hentbolculardan Vali Karaloğlu’na ZiyaretTürkiye Bayanlar Hentbol 1. Lig A Grubu’nda mücadele eden Van Gençlik Spor Kulübü takımı sporcuları, Van Valisi Münir Karaloğlu’nu makamında ziyaret ederek, Süper Lig yolunda destek istedi.
Van Valisi Münir Karaloğlu, 2012-2013 sezonu Türkiye Hentbol Federasyonu 1. Lig A Grubu Bayanlar Hentbol müsabakalarında mücadele eden Van Gençlik Spor Kulübü sporcularını Valilik toplantı salonunda ağırladı. Vali Karaloğlu hentbolcu kızlar ile tek tek tanışarak kendilerine Play-Off ve Süper Lig yolunda başarılar diledi. Toplantı salonunda düzenlenen tanışma programı öncesi takım hakkında bilgiler veren Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Sinir, takımın sorunlarını dile getirdi.
Takımı kaptanı Merve Bozlar da, Vali Karaloğlu’na isminin yazıldığı hentbol forması hediye etti. Hediyeyi alan Van Valisi Münir Karaloğlu, “Van’ın salon sporlarının herhangi birisinin Süper Lig’de olması ilin gençliği ve tanıtımı için çok önemlidir. Size sponsor bulmaya çalışıyoruz. Vanlı bir firmamızı sizlere sponsor yapabilirsek, Süper Lig’de daha güzel işler yapabileceğinizi düşünüyorum. Van’da hem bireysel hem de ferdi sporlar anlamında başarılı olmamamız için hiç bir sebep yok. İnşallah bu başarınız devam eder ve Süper Lig’e çıkarız. Ben buradan hepinizi kutluyor ve tebrik ediyorum” dedi.
Daha sonra Vali Karaloğlu sporcularla birlikte hatıra fotoğrafı çekti.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

eighteen − fourteen =