Tütev’den Mevlid Kandili Programı

Türkiye Teknik Elemanlar Vakfı (TÜTEV), Mevlid Kandili dolayısıyla 24 Ocak Perşembe günü Kadir Has Spor ve Kongre Merkezinde program düzenleyecek.
Programla ilgili açıklamalarda bulunan Zekeriya Batur, “Vakıf olarak gönüllülerimizin profesyonel hayatlarında işlerine yarayan eğitim ve seminerler düzenlemenin yanında, kişisel kaliteyi ve motivasyonu artırıcı sosyal ve kültürel faaliyetlerde de aktif rol almaktayız. Bu yapımızla gönüllerimizin maddi ve manevi ihtiyaçlarının tek çatı altında giderilmesini hedeflemekteyiz.” dedi.
Batur, “Vakfımız bu kapsamda Efendimizin (s.a.v.) dünyaya teşrifini kutlamak münasebetiyle 24 Ocakta Kadir Has Spor ve Kongre Merkezinde saat 19.00’da ‘Mevlid Kandili Programı’ tertip etmektedir. Vakıf Başkanımızın açılış konuşmalarının ardından Kuran tilaveti ile başlayacak olan program, Dr.Reşit Haylamaz Hocanın konferansı ile devam edecek. Yurt dışından gelen yabancı uyruklu öğrencilerin Türkçe okuyacakları Naat-i Şeriflerin ardından son bulacaktır.” şeklinde konuştu.
Programa, vakıf gönüllülerinden temin edilebilecek elektronik kartla ücretsiz olarak katılınabilecek.

PAYLAŞ

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here