Sanica Boru Elazığspor, Trabzonspor Maçı Hazırlıklarına Başladı

Sanica Boru Elazığspor, Spor Toto Süper Lig’in 19. haftasından kendi sahasında Trabzonspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına basaladı.
Trabzonspor maçı hazırlıklarına basalayan bordo-beyazlı ekipte Orhan Ak ile Önder Turacı’nın izinli, belindeki ağrıdan dolayı Sedat’ın çalışmaları katılmadığı ve Aydın Karabulut’un ise takımdan ayrı düz kosau yaptığı belirtildi.
İdman öncesi açıklamada bulunan Mehmet Çakır, Trabzonspor maçı ile galibiyet serisine basalamak istediklerini belirterek, “2. yarı ilk maçı oynardık. İstanbul’dan 1 puanla döndük. Tabi gönül isterdi ki son dakikaya kadar önde götürdüğümüz maçı 3 puanla bitirmek isterdik. Ama olmadı 1 puan herkesin kabul edeceği bir şeydi ama önde götürdüğümüz maçtan 1 puanla ayrıldık. Aldığımız bir puanın önümüzdeki maçlar için iyi olduğunu düşünüyorum. İnşallah Trabzon maçı ile birlikte iç sahada galibiyet serisi yakalamayı hedefliyoruz” dedi.
Sanica Boru Elazığspor’a ikinci yarıda Mersin İdmanyurdu’ndan transfer olan Mustafa Sarp ise, “Beni camiaya layık görenleri transferden dolayı teşekkür ederim” diyerek, “İlk maçımı Fenerbahçe ile oynadım. Son saniyede kaybettiğimiz 3 puanın üzüntüsü içindeyiz. 1 puan oynanan maçtan sonra sevindirici değil. Ama kayıp etmemek sevindirici. Trabzon maçı hazırlıklarına bugün başlıyoruz. Bundan sonraki süreç zor gibi görünse de sahada belli olacak” açıklamasında bulundu.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here