İSKENDERUN’DA ALMAN ASKERLERİN BAŞINA ÇUVAL GEÇİRDİLER

Hatay’ın İskenderun ilçesinde Türkiye Gençlik Hareketi mensubu bir grup, iki Alman askerin başına çuval geçirdi. Polisin müdahale ettiği gruptan yaklaşık 30 kişi gözaltına alındı.
Edinilen bilgiye göre, NATO kapsamında İskenderun’da bulunan 7 Alman asker, alışveriş için çıktıkları Şehit Pamir Caddesi’nde Türkiye Gençlik Hareketi’ne mensup 15 kişinin saldırısına uğradı. Gruptakiler askerlerden ikisin başına çuval geçirirken, gruba öteki askerler ile çevrede güvenlik amacıyla bulunan polisler müdahale etti.
Olayın hemen ardından Alman askerler önce bir kuyumcu dükkanına buradan da polis otosuna bindirilerek olay yerinden götürüldü.
NATO kapsamında Türkiye’ye gelecek askerlerin başına gördükleri yerde çuval geçireceklerini söyleyen grup ile polis arasında tartışma çıktı. Olay yerine gelen çevik kuvvet ekiplerinin müdahale ettiği gruptan yaklaşık 30 kişi gözaltına alındı.

1 YORUM

  1. Akp ABD’den yardım alıp Patriot füze getiriyor Herşeyi nekadr da Rahat yapıyor Amaa Biliyorum ben bu AKP’nin sonu çok kötü olacak !.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here