Baro’dan Başkan Yıldırım’a İadeyi Ziyaret

Kayseri Barosu Başkanı Avukat Fevzi Konaç ve yönetim kurulu üyeleri, Talas Belediye Başkanı Rifat Yıldırım’a iadeyi ziyarette bulundu.
Makamda gerçekleşen ziyarette Fevzi Konaç, Başkan Yıldırım’a Talas’a ait kır çiçeklerinden oluşan duvar saatinin kendilerini ulaştığını belirterek teşekkür etti. Konaç, Talas’ta yapılan tarihi restorasyonların çok önemli olduğunu ifade ederken, uygun bir günde çalışmaları yerinde görmek istediklerini söyledi. Tarihi dokunun yeniden ayağa kaldırılmasının gelecek nesillere bırakılacak en önemli miras olduğunun altını çizen Konaç, Başkan Yıldırım’a çalışmalarında başarılar diledi.
Talas Belediye Başkanı Rifat Yıldırım, Baro’nun restorasyon çalışmalarını yerinde görme talebini olumlu karşılayarak, havanın müsait olduğu bir günde gezi düzenleyebileceklerini söyledi. Şehirde birçok güzel çalışmanın gerçekleştiğine dikkat çeken Başkan Yıldırım, toplumun alınan hizmetler karşılığında çıtasının yükseldiğini ifade etti. Başkan Yıldırım, “Hizmeti ne kadar çok üretiyorsanız o kadar çok şehre faydalısınız. Talas’ın doğası ve tarihi dokusundaki zenginlikleri gün yüzüne çıkartmaya çalışıyoruz” diye konuştu.
Görüşmenin sonunda Başkan Yıldırım, Baro Başkanı Fevzi Konaç ve yönetim kurulu üyelerine belediyenin kültürel yayınlarından oluşan hediyeler verdi.

PAYLAŞ

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here