Ak Parti Gençlik Kolları Bölge Toplantısı Çorum’da Yapılacak

0
247
ak parti genclik kollari bolge toplantisi corumda yapilacak
ak parti genclik kollari bolge toplantisi corumda yapilacak

Ak Parti Gençlik Kolları Bölge Toplantısı Çorum’da YapılacakAK Parti Gençlik Kolları Genel Merkezi tarafından önümüzdeki ay yapılması planlanan bölge toplantısının Çorum’da gerçekleştirileceği bildirildi.
AK Parti Çorum İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, il ve ilçe gençlik kolları başkanlarıyla bir araya geldi. Toplantıda 9-10 Şubat tarihlerinde yapılacak olan bölge toplantısı, parti çalışmaları ve yerel seçimlerde izlenecek yol haritası masaya yatırıldı.
AK Parti Çorum İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, önümüzdeki yapılacak bölge toplantısı için hazırlık çalışmalarının devam ettiğini söyledi.
Gençlik kollarının AK Parti’nin lokomotifi olduğunu dile getiren Ceylan, gençlik kollarının gelecek yıl yapılacak olan yerel seçimlerde de partinin dinamiğini oluşturacağını belirtti. Ceylan, seçim startını veren gençlik kolları teşkilatlarına bu süreçte büyük görevler düştüğünü belirtti.
AK Parti bir seçimin biterken diğer bir seçimin başladığını kaydeden Ceylan, gençlerin yerel seçimlerden da üzerlerine düşen görevi layıkıyla yerine getireceklerini söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 × 5 =