Ak Parti Düzce İl Yönetiminden Deskkop’a Ziyaret

AK Parti Düzce il yönetimi Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi (DESKKOP) Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Taşlı ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ettiler.
Düzce’de hafta sonu Mali Genel Kurulu gerçekleştirilen DESKKOP’u AK Parti il yönetimi ziyaret etti.
Toplantı gününde telgraf çekerek genel kurula mazeret bildiren AK Parti İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu başkanlığındaki yönetim kurulunda görevlendirilen Teşkilat Başkanı, İl Başkan yardımcısı Selahattin Esen, İl Başkan yardımcısı Murat Saydam, yine İl Başkan Yardımcısı Hasan Küçük Esnaf Kefalet Kooperatifine ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette AK Parti yönetimi “Partimiz ve yönetimimiz adına esnafa bu kadar destek olan ve Hükümetimizin desteğini esnaf ve sanatkarlara yansıtan bir kurum olan Esnaf ve Kefalet Kooperatifinin her zaman yanında olduğumuzu İl Başkanımız adına ifade ediyoruz” dediler.
Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertan Taşlı “Bu ziyaretin anlamlı ve Düzce esnafına sahip çıkan bir davranış olduğunu ancak bizim kurum olarak her siyasi partiye eşit mesafede bir kurumuz. Bizler sizlerin huzurunda Sayın İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu ve Yönetimi oluşturan arkadaşlarınıza teşekkür eder Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi olarak kurumumuz adına saygılar sunarız” dedi.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here