Vali Karaloğlu Lg Beyaz Eşya Mağazasını Hizmete Açtı

0
159
vali karaloglu lg beyaz esya magazasini hizmete acti
vali karaloglu lg beyaz esya magazasini hizmete acti

Vali Karaloğlu Lg Beyaz Eşya Mağazasını Hizmete AçtıVan Valisi Münir Karaloğlu, LG Electronics Mağazası’nın Van Şubesi’nin açılışına katıldı.
Gıda ve inşaat sektöründe uzun süre ticaretle uğraşan Vanlı esnaf Niyazi Karabacak, dünyanın önemli elektronik markalarından biri olan LG’nin tüm ürünlerini Van’a getirtti. 7 kişinin istihdam edileceği ve toplam 200 metrekare kapalı alanda hizmet verecek olan LG Mağazası’nın açılışına Van Valisi Münir Karaloğlu, İl Emniyet Müdürü Ümüt Yurdakul, Van Ticaret ve Sanayi Odası (VATSO) Başkanı Mirza Nadiroğlu, LG Türkiye Direktörü Sehyun Yang, LG Bayi Ticaret ve Pazarlama Müdür Yardımcısı Fatih Yıldız, Doğu ve Güneydoğu Bölge Satış Müdürü Haluk Orbayi ve çok sayıda davetli katıldı. Vali Karaloğlu, açılışa gelirken bir koyunun kurban edileceğini görünce işyeri sahibi Niyazi Karabacak’a, kesilen kurbanın fakir ailelere ulaştırılmasını istedi. Karabacak da, Vali Karaloğlu’nun bu isteğini yerine getireceği sözünü verdi.
Hacıbekir Caddesi Belediye Garajı karşısında hizmet verecek olan LG Elektroniks Mağazası’nın açılış kurdelesini Vali Münir Karaloğlu, VATSO Başkanı Mirza Nadiroğlu, LG Türkiye Direktörü Sehyun Yang ve Gökçenay Group Yönetim Kurulu üyesi Bedrettin Gökçenay kesti. Mağazayı gezen Karaloğlu, satılan ürünleri inceleyerek LG Türkiye Direktörü Sehyun Yang’dan bilgi aldı. Üzerinde LG yazan yaş pastayı kesen ve bir süre burada oturan Karaloğlu, işletmeci Niyazi Karabacak’a ‘hayırlı olsun’ dileklerini ilettikten sonra mağazadan ayrıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

sixteen − three =