Mutlu’dan Odabaş’a Ziyaret

Genel Maden İş Sendikası (GMİS) Armutçuk Şube Başkanı İsa Mutlu, Türk Metal Sendikası Kdz. Ereğli Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş’ı makamında ziyaret etti.
Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Armutçuk Şube Başkanı İsa Mutlu beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Türk Metal Sendikası Kdz. Ereğli Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş’ı makamında ziyaret ederek Zonguldak’ta gerçekleştirilecek olan “Emeğe Saygı Mitingi” ile ilgili son gelişmeleri aktardı.
Ziyarette konuşan Türk Metal Sendikası Kdz. Ereğli Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş, konuyla ilgili olarak daha önce GMİS’te gerçekleştirilen Genişletilmiş Başkanlar Kurulu Toplantısı’na da katılarak destek vereceğini belirterek mitingin geniş katılımla gerçekleşmesini beklediklerini söyledi.
GMİS Armutçuk Şube Başkanı İsa Mutlu da desteklerinden dolayı Odabaş’a teşekkür ederken, “Şu ana kadar çeşitli sivil toplum kuruluşları, demokratik kitle örgütleri ve siyasi partilerden destek sözü verildi. Zonguldak’a yakışır bir miting olacağına inanıyoruz” dedi.
Ziyarette mitingde yapılacaklarla ilgili görüş alış verişinde de bulunulurken, GMİS Armutçuk Şube Başkanı İsa Mutlu ve beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Sendika Şube Sekreteri Metin Ercan’ı da ziyaret gerçekleştirdi.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here