Aybaba ve İldiz’den, İskenderunspor’a moral ziyareti

0
246
DSC 7953
DSC 7953

Aybaba ve İldiz’den, İskenderunspor’a moral ziyareti
Beşiktaş Teknik Patronu Samet Aybaba ile teknik direktör Yücel İldiz, İskenderunspor Tesisleri’ni ziyaret ederek, futbolculara ‘yüreğinizi ortaya koyun’ mesajı verdi.. Beşiktaş’ın başarılı Teknik Direktörü Samet Aybaba ile 3 sezon Kardemir Karabükspor’u çalıştırdığı dönemde takdir toplayan Teknik Direktör Yücel Yıldız, İskenderunspor Tesisleri’ni ziyaret etti.
İskenderunspor Yönetimi’nin daveti üzerine kente gelen başarılı teknik hocalar, yeni yıl öncesi turuncu mavili futbolculara moral verdi.
Aybaba ve İldiz’den, İskenderunspor’a moral ziyareti
Bu dönem İskenderunspor’a sahip çıkarak takdir toplayan başarılı kulüp yöneticileri hayırsever işadamı Nuri Üysen, Levent Yılmaz, Müfit Tennioğlu, Sait Deniz, Mustafa Çöloğlu, Ahmet Öz ve teknik menajer Ömer Baysal’ın karşıladığı tecrübeli teknik hocalar, ikinci yarı hazırlıkları öncesi futbolculara önemli mesajlar verdi.
Aybaba ve İldiz’den, İskenderunspor’a moral ziyareti
HERŞEY PARA DEĞİL!
Toplantıda ilk konuşmayı İskenderunspor’a hayat veren İskenderunspor yöneticisi Nuri Üysen yaptı. Üysen, “Tecrübeli hocalarımızı aramızda görmekten dolayı fevkalade mutluyuz. Gerek Samet hoca, gerekse Yücel hoca, işlerini güçlerini bırakıp buraya geldiler. İstedik ki, İskenderunspor’un efsane isimlerinin engin tecrübelerinden futbolcularımız faydalansın. Dilerim yeni yılla birlikte ikinci yarı karşılaşmalarında bambaşka bir İskenderunspor görürüz” diye konuştu. Teknik Direktör Yücel İldiz ise, “Hocalık kariyerime İskenderunspor’da başladım. Bu kulübün kıymetini herkes bilmeli. Futbolcular olarak, yönetime güvenin.. Parayı çok dert etmeyin. Tüm gücünüzü ortaya koyun” dedi.

YÜREĞİNİZİ ORTAYA KOYUN!
Beşiktaş Teknik Patronu Samet Aybaba ise, “İskenderunspor’da oynamak bir ayrıcalıktır. Sıkıntılarınız olabilir, ama bunu sahaya yansıtmaya hakkınız yok. Maddi sıkıntılar süper ligde de yaşanıyor. Olağan şeyler bunlar. Herşey para değildir. Varsa sorununuz muhattabınız yönetimdir, yeşil sahalar değil.. İkinci yarıda sizlerden çok daha başarılı bir performans bekliyorum. Yüreğinizi ortaya koyun, formanın hakkını verin” açıklamasında bulundu.
Aybaba ve İldiz’den, İskenderunspor’a moral ziyareti
Toplantıda bir konuşma da İskenderunspor Yönetim Kurulu Üyesi Müfit Tennioğlu yaptı. Tennioğlu futbolculara seslenerek, “İskenderunspor’un hakettiği konuma kavuşması için sizlerden daha fazla mücadele bekliyorum” derken, Levent Yılmaz ise, “İskenderunspor sizin geleceğiniz. Sizler adına taahhütlerimiz var. Bizler burada olduğumuz müddetçe, sıkıntı yaşamayacağınız konusunda taahhütlerimizi yerine getireceğiz” ifadesini kullandı.
Aybaba ve İldiz’den, İskenderunspor’a moral ziyareti

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

7 − six =