KIZILAY’DAN KADIN KOLLARINA ZİYARET

0
148
kizilay8
kizilay8

KIZILAY’DAN KADIN KOLLARINA ZİYARET
Türk Kızılay İskenderun Kadın Kolları Şube Başkanı Hülya Kılıçoğlu, Eylül ayında oluşan yeni yönetimiyle birlikte AK Parti Kadın Kollarını ziyaret etti.
Kadınlar her yerde olmalı diyen Başkan Kılıçoğlu, “Bir ortamı güzelleştiren kadınlardır. Kadınlarımız her yerde olmalıdır. Biz yeni oluşturduğumuz yönetimimizle her türlü çalışmanın içerisinde olmak istiyoruz. Kızılay bünyesinde kalan üniversite öğrencilerimize ihtiyaçları dâhilinde elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz. Muharrem ayı sebebiyle geçen hafta bin kişilik aşure dağıtımı yaptık. Önümüzdeki günlerde Kurban Bayramında Kızılay’a bağış yapılan kurbanlıklardan ihtiyacı olan ailelere yardım yapılacaktır ve her çalışmada AK Parti Kadın Kollarıyla iş birliği içinde olmak isteriz” şeklinde konuştu.
Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden AK Parti İskenderun Kadın Kolları İlçe Başkanı Gül Nalcı, “Öncelikle ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum. Başkan Hülya hanıma ve yönetimine hayırlı olsun dileklerimde bulunuyorum. Biz üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. İmkânımız dâhilinde ihtiyacı olana herkese yardım ediyoruz. Açıkçası gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmak gerçekten zor oluyor” şeklinde konuştu.
Ziyaret sohbet ortamında devam etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

19 − eighteen =