Terörü kararlı bir mücadeleyle bir yılda çözeriz

MHP Hatay Milletvekili Şefik Çirkin:

“Terörü kararlı bir mücadeleyle bir yılda çözeriz”

MHP Hatay Milletvekili Şefik Çirkin, MHP İskenderun İlçe Başkanı İbrahim Gül ve Karayılan Belediye Başkanı Mehmet Yurtman ile birlikte İskenderun’a bağlı köyleri ziyaret ediyor, vatandaş ile bir araya geliyorlar.
MHP İskenderun İlçe Teşkilatı yöneticilerinin de katıldığı köy gezileri kapsamında, İskenderun’a bağlı Tatarlı, Işıklı, Haymaseki, Avcılarsuyu, Pirinçlik, Helvalı ve Suçıkağı köylerinde vatandaş ile bir araya gelen heyet, burada halkın sorunlarını dinlediler, sohbet ettiler.

Ülke gündemindeki konuların yanısıra çifçilerin sorunlarının da konuşulduğu ziyaretlerde, ana konular artan terör olayları ve çiftçinin belini büken gübre, mazot, tohum ve zirai ilaçların fiyatlarının artması karşısında çiftçinin ürününün değer kaybetmesi oldu. MHP Hatay Milletvekili Şefik Çirkin terör olaylarının MHP iktidarında kararlı bir mücadele ile bir yılda çözüleceğini söyledi. Çiftçilerin ucuz mazot, peşin destekleme ve tarım ürünlerinin ithalatına sınırlama getirilerek ayağa kaldırılması gerektiğini anlatan Milletvekili Çirkin, MHP’nin üreten ekonomiden ve üreticiden yana olduğunu anlattı.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here