Akdeniz Bölge Kupası 3.Ayak Yelken Yarışları sona erdi

13/16 Eylül 2012 tarihleri arasında Adana’da yapılan Akdeniz Bölge Kupası 3.Ayak Yelken Yarışları sona erdi.Laser Radial,Laser 4.7,Optimist sınıflarında 3 kategoride toplam 101 sporcu yarışlara katıldı..

İskenderun Yelken İhtisas Ve Su Sporları kulübü bu yarışlara antrenör Gökhan DURKAL eşliğinde 15 sporcu ile katılarak başarılı derecelere imza attı. Yarışma sonrası bir değerlendirme yapan antrenör Gökhan DURKAL ‘’Başarılarımız tesadüf değildir. Başarı çok çalışmamızdan ve sporcularımızın bu sporu severek yapmalarından kaynaklanmaktadır. Takım ruhuyla çalışıp ‘birimiz hepimiz, hepimiz birimiz’ mantığıyla hareket ediyoruz. Tüm sporcularımız birbirine destektir. Dayanışma ve kaynaşmamız üst düzeydedir. Elde ettiğimiz başarılarla yetinmeyeceğiz. Önümüzdeki yarışmalarda da İskenderun’un ve Yelken kulübümüzün adına elde edeceğimiz yeni derecelerle duyurma azim ve kararlığındayız. Tüm sporcu kardeşlerimi, yarışma konsantre ve becerileri için kutluyor ve bir hayli yetenekli sporcularımızla çalışmaktan ötürü mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Son yarışmadalar da elde ettiğimiz başarıya bir yandan sevinirken, diğer yandan da önümüze bakıyor ve daha iyi dereceleri önümüzdeki yarışlarda nasıl elde edebilirizin hesaplarını yapıyoruz” diye konuştu.

İskenderun Yelken Kulübü Genel Kaptanı Meriç Özkaya ise “Akdeniz Bölge Kupasından başarıyla döndüğümüz için mutluyuz. Yelken kulübü olarak her daim başarılı olmak adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Yelken sporunda İskenderun adını duydukça onurumuz artıyor, sporcularımıza ve antrenörümüze teşekkür ederim” dedi.

Öte yandan yarışlarda elde edilen dereceler şöyle açıklandı;

Optimist Genel Klasman;

2.si Samet ATAOĞLU

4.sü Mehmet Ali DEMİR

Optimist Junior;

2.si Samet ATAOĞLU

3.sü Mehmet Ali DEMİR

Optimist Kızlar;

1.si Ezgim MISTIKOĞLU

3.sü Ecem MISTIKOĞLU

Laser 4.7 Genel Klasman;

2.si Caner ARACI

Laser 4.7 Kızlar;

2.si Selen Sevgi ALTINSÖZ

3.sü Seren GÜNDÜZ

Laser 4.7 Junior;

3.sü Seren GÜNDÜZ

Laser Radial Genel Klasman;

1.si Abdülkadir MÖREL

2.si Cemal ARACI

Laser Radial Gençler;

1.si Cemal ARACI

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here