Yusuf Civelek’i kınıyoruz

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Uğur Feriz:

“Yusuf Civelek’i kınıyoruz”

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Uğur Feriz, Payas Belediye Başkanı Bekir Altan’a yapılan saldırıyı şiddetle kınadı. Böylesi bir olayın kabullenilemez olduğunu dile getiren Başkan Feriz, “Biz kentte barış, sevgi, huzur ve kardeşlik ortamı sağlamaya çalışırken, İskenderun Belediyesi’nin bunun tam tersini yaptığını savundu.
Payas Belediye Başkanı Bekir Altan’ın otopark içinden geçerken, otopark görevlilerinin “Buradan geçemezsin” şeklindeki tutarsız yaklaşımı ve hemen ardından Başkan Altan’a saldırıda bulunmasını nefretle kınayan AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Uğur Feriz, “Tüm bunların yanı sıra üstüne üslük durumun haber verilmesine rağmen İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek’in ve hiçbir belediye yetkilisinin olay yerine gelmemesi herkesi çok üzmüştür. İskenderun kimsenin babasının çiftliği değil! Biz kentimizde sevgi, barış ve kardeşlik olsun istiyoruz. Ama İskenderun Belediyesi bu tür olaylara kayıtsız kalarak bu kavramların aksine bir tutum sergiliyor” diye konuştu. Başkan Feriz, olay sırasında bir kişinin Başkan Altan’a “Burası CHP Belediye Meclis Üyesi Kamil Turan’ın kuzenlerinin yeri.. Belediyeden hiçbir yetkili gelmez” şeklindeki sözlerinin ise çok düşündürücü olduğunu kaydetti.

4 Yorumlar

  1. sayın ugur feriz sen önce çuvaldızı kendine batır sonra başkasına batırırsın. ben ne bekir altancıyım nede yusuf civelekçiyim ben vatandaş olarak söylüyorum olay sırasında ben oradaydım ve bekir altanın agza alınmayacak hakaretinden sonra bu olay bu kadar büyümüştür seninde adamlıgına laf söyleseler sende böyle tepki verirdin olayları yanlış bilip yanlış beyanatlar vererek açıklama yapmayın biraz gerçekleri konuşun belediye başkanını savunurken önce olayn gerçek iç yüzünü ögren sonra konuşun kaldı ki orada kimse burası bunun şunun denmeden once farklı konuşmaların geçmesinden bekir altanın bld başkanı oldugu ıcın gelecege yatırım yapmak adına polis ekiplerini çağırdı ve habercileri çagırdı bunların hepsi siyaset ilerde koz amaçlı kullanmak ıcın yapılmış atılmış adımlardır olayı birebir yaşadıgım için bu kadar açık ve net konuşuyorum eger bekir altan dürüst olsaydı çıkar dürüst adam gibi açıklardı herşeyi ve özrünü diler çeker giderdi. Gerçeklerin ne oldugunu bilmeden yargısız ınfaz yapmayın sokagın basından kulagına fısıldadıgınız şeyler sokagın sonunda ne hal alacagını hepımız bılıyoruz şuan kı yaptıgınız açıklamada tam bunun aynısı olmayan bırseyın acıklamasıdır. Saygılar.

  2. bu adamdan belediye başkanı olmaz kardeşim otopark mafyacılığı devam ediyor mete aslan döneminden devamla süren bir anlayışı kınıyoruz yazıklar olsun iskenderun mafyaların elinden kurtulamıyor bir türlü

  3. belediye işletecek diye aldığı otoparkları kendi yandaşlarına peşkeş çeken bir belediye başkanıdır yusuf civelek. belediyecilikten anldığı yoktur bu adamın. tam bir fiyasko bu adam

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here