Antakya Belediyesi Çalışıyor !

Aşağıokçular Muhtarı Mehmet Alyanak, mahallelerinde gerçekleştirilen hizmetlerden ötürü Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’a ve tüm belediye ekibine teşekkür etti.

Aşağıokçular Muhtarı Mehmet Alyanak yaptığı açıklamada; “Kentin mücavir alanlarından olan Aşağı Okçular köyüne Antakya Belediyesi’nce ihtiyaç olan muhtelif sokaklara parke yol ve stabilize yol yapımı sağlandı. Cadde ve sokakların asfaltlaması yapıldı. Aşağıokçular bölgesinin halihazır imarı çıkarılarak imar planı çalışmaları devam etmektedir. Aşağıokçular Muhtar Ahmet Yiğitoğlu İlköğretimokulu’nda ağaç budama ve çevre düzenleme faaliyetleri yapılmıştır. 2 dönümlük bir arazi belediyenin yaptığı çalışmalar sonrasında park ve yeşil alan haline dönüştürülmüş ve vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur. Ayrıca mahallemizde Antakya Belediyesi ekiplerinin yürüttüğü numarataj çalışmaları devam etmektedir.” dedi.
Muhtar Mehmet Alyanak, Başkan Doç. Dr. Lütfü Savaş şahsında belediye yetkililerine bu hizmetleri nedeniyle teşekkür ettiğini bildirdi.

1 YORUM

  1. uydurmayın o yapılan parkın civarındaki ana caddeye çıkan bütün yollar berbat

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here