Demirçelikspor Bulgurlu ile anlaştı

Spor toto 2.lig beyaz grubu takımlarından İskenderun Demir Çelik spor, Yeni sezonda Haluk Bulgurlu ile yoluna devam etme kararı aldı.

Geçtiğimiz sezon ligin bitmesine 7 hafta kala takımın başına gelen Teknik Direktör Haluk Bulgurlu ile İskenderun demirçelikspor Kulüp Başkanı Cengiz gül yeni sezonda da Bulgurlu ile devam etme kararı aldıklarını açıkladı.Gül Haluk Bulgurlu’nun kursta olduğunu bir yıllık anlaşma yaptıklarını belirterek,”Transfer konusunda da çalışmalar sürüyor. Haluk Bulgurlu ‘nun gelmesiyle birlikte transfer çalışmalarını hızlandırarak kısa sürede tamamlamak istiyoruz” dedi.
İskenderun Demir Çelik spor kulüp Teknki Direktörü Haluk Bulgurlu İskenderun demirçelikspor ile yıllardır görev aldığını yeni sezonda da görev yapmaktan mutlu olacağını belirterek,”Kırmızı lacivertli takımımız için iyi bir transfer çalışması ile iyi bir kadro kurmayı planlıyoruz. Her zaman yönetim ve taraftarlarımızla bir bütün olduk. Aynı birliktelikle başarılı bir sezon geçirmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here