Nükleer Santraller Tehlikede

Helyum Bilişim Genel Müdürü, Bilgi Üniversitesi Bilişim Hukuku Öğretim Görevlisi Murat Göçe ülkenin dört bir yanındaki üniversitelerimizde seminerler vererek halkı BT güvenliği konusunda bilinçlendirmeye devam ediyor.Sırada İskenderun Mustafa Kemal Üniversitesi var.
Nükleer Santraller Tehlikede
Son dönem içerisinde, ders verdiği Bilgi Üniversitesi dışında; Gaziantep Üniversitesi, K.K.T.C. Girne Amerikan Üniversitesi, Kütahya Dumlupınar Üniversite, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi ve Osmaniye Korkut Ata Üniversitesinde öğrenci, eğitimci ve BT Güvenliği ile ilgilenen herkes ile deneyimlerini paylaşan Murat Göçe 7 Mayıs 2012’de İskenderun Mustafa Kemal Üniversitesinde Bilgi Güvenliği ve Antivirüsler hakkında seminer verecek, soruları yanıtlayacak. Göçe, üniversite seminer ve konferanslarında ağırlıklı olarak güvenlik açıkları ve korunma yöntemleri üzerinde dururken,kullanıcıların karşılaşabilecekleri zararlı yazılımları, bu zararlı yazılımların yol açabileceği sorunları, alınması gereken önlemleri ve sosyal medya kullanıcılarının dikkat etmesi gereken hususları önemle anlatmaktadır. Ülke güvenliğimizi tehdit eden hack saldırıları, nükleer santrallerin karşı karşıya olabileceği tehlikeler ve Anonymous saldırıları ise en fazla ilgi çeken konular arasında yer alıyor. Murat Göçe’nin bu bilgileri paylaştığı tüm üniversite seminer ve konferansları katılmak isteyen herkese açık ve ücretsizdir.

MURAT GÖÇE KİMDİR?
Murat Göçe 1980 yılından beri Türk bilişim sektöründe çeşitli pozisyonlarda teknik uzman ve yönetici olarak hizmet vermiştir. Bu süreçte kişisel bilgisayarlar, sunucu mimarileri ve internetin dünü ve bugününü birebir yaşamış ve birçok önemli projede uygulamıştır. Yönetici olarak profesyonel yaşamına devam eden Göçe, firmalara proje danışmanlığı, pazar araştırmaları, sistem entegrasyon ve güvenlik çözümleri gibi konularda yardımcı olmuştur. İş deneyimi bir çok yeni yazılımsal ve donanımsal ürünün pazara tanıştırılması, mevcut çözümler ve mimarilerle entegre edilmesi, anahtar teslim projeler olarak üretilmesi ve uygulanmasını kapsar. Göçe, halen birçok uluslararası ve ulusal firma, organizasyon ve kuruma profesyonel danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır. Ayrıca Trend Micro, Tufin, Ecofont, USB-K, Bloxx gibi ürünlerin Türkiye Distribütörlüğünü başarı ile gerçekleştiren Helyum Bilişim’in Genel Müdürlüğünü yapan Göçe, BT güvenlik sektörünün parlayan Güneş’i sloganıyla ön plana çıkan Hidrojen Bilişim’in de kurucu yöneticisidir. Temel misyonunu BT Güvenlik Eğitimcisi olarak benimseyen Göçe, halen Bilgi Üniversitesi Bilişim Hukuku Bölümünde Öğretim Görevlisi olarak ders vermektedir.

İskenderun Haber
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.