Sonay Web Tasarım

2008 Yılında kurulmuş olan firmamız, web tasarım, web programcılığı ve grafik tasarım alanında hizmet vermektedir. Müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli çözümler ve öneriler sunar, müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eden bir hizmet anlayışı ile hizmet veririz. Bizim için öncelikli olan sizi değil, hedef kitlenizi etkilemek. Bununla birlikte web sitesi için doküman sıkıntısı çeken kurumlara bu alanda elimizden gelen her türlü desteği sağlıyoruz. Hitap edilen müşteri profilini analiz etmek ve sonuca ulaşmak için gerekli olan düzeni kusursuz şekilde kurmak için bize düşen görevi sonuna kadar yerine getirmek hedefimizdir.
Web tasarım, web programlama, grafik tasarım, logo ve amblem tasarımı, broşür – katalog tasarımları, kurumsal kimlik oluşturulması, kitap kapağı, dergi, afiş, sticker, kartvizit ve her türlü basılı işlerin tasarım ve baskı hizmetlerini gerçekleştiren firmamız, öncelikli olarak sonucun basit ve kolay anlaşılır olmasını hedeflemektedir.

2012 yılı zorunlu web sitesi kanunu ile birlikte firmaların ve şirketlerin web sitesi yaptırması artık kaçınılmaz hale geliyor. Bizi arayın internet sitenizi uygun fiyatlara tasarlayalım.

Adres Yenişehir Mah. Şehit Teğmen Harun Kılıç Cad. 7/A Hatay / İSKENDERUN
Email hayati@sonay.net
Telefon 0532 740 79 90 – 617 63 00

20120420-154133.jpg

1 YORUM

  1. bu adamlar web tasarımı gerçekten iyi yapıyorlar, ama iskenderun gibi küçük bir yerde olmaları onlar için bir dez avantaj!

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here