İskenderun spor Kilimli Belediye spor’a kilitlendi

Spor Toto 3. Ligdeki temsilcimiz İskenderun spor 1967, geçen hafta Kahramanmaraş’ta aldı mağlubiyeti telefi etmek için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İskenderun Beş Temmuz Stadı yan sahasında Kilimli Belediye spor maçının hazırlıklarını yapan turuncu-mavili ekipte kısa paslarla top çalışması yapıldı.
Yıllardır saha sorunu yaşayan İskenderun spor, hala aynı sorunlarla uğraşmaya devam ediyor. Kentimizi profesyonel anlamda temsil eden temsilcimiz, Pazar günü oynayacağı hayati maçın hazırlıklarını yan sahadaki kendilerine ayrılan yarım alanda sürdürüyor.
Aynı saatte ve sahada yine bölgemizi BAL Ligi’nde temsil eden Asaşspor da antrenmanlarını diğer yarım sahada sürdürüyor.
İskenderun spor teknik sorumlusu Can Güven, önümüzdeki hafta Pazar günü Maraş deplasmanında oldukça güzel bir oyun sergilemelerine rağmen, kişisel hatalardan dolayı gol yediklerini belirtti. Saha içerisinde canla başla mücadele eden futbolcularını kutlayan Güven, “Çünkü İskenderun spor formasına yakışır bir şekilde mücadele ediyorlar. Gurubumuzda iyi takımlar var. Biz genç ve tecrübesiz bir ekip olmamıza rağmen takım ruhuyla hareket edip Pazar günü oynayacağımız maçı kazanarak artık yerimizi sağlamlaştıracağız ve ligde kalacağız” diye konuştu.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here