“Yerel seçimlerde hayalimiz gerçekleşecek”

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Uğur Feriz ve yönetim kurulu üyeleri, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek, basın mensuplarıyla sohbet ettiler.
Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte cemiyete gelen başkan Feriz, İGC Başkanı Şehmuz Aslan ve gazeteciler tarafından karşılandı.
Ziyarette konuşan Başkan Şehmuz Aslan, yeni göreve gelen yönetim kurulu üyelerini kutlayarak, “Ümit ediyoruz ki; İskenderun için hep birlikte çalışarak kentimizin kalkınmasını ve gelişmesini el birliği ile sağlayacağız. Burada AK Parti ilçe teşkilatına da büyük görevler düşüyor. Hükümetin nimetlerinden İskenderun’un faydalanması için gerekli çalışmaları yapmanızı bekliyoruz” dedi.
Daha sonra ise İskenderun ilçe Başkanı Uğur Feriz söz alarak, “Bizlerin tek hedefi var; insanımıza hizmet etmektir. Bu nedenle eski yönetimimiz ve şu andaki yönetim kurulu üyelerimiz İskenderun’un gelişmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnşallah en büyük hayalimiz ise, yapılacak olan yerel seçimlerde İskenderun Belediyesi’ni alarak artık iktidarın bir belediyesi yapmanın çabasındayız. Çünkü İskenderun bu konuda çok sıkıntı çekti. Bundan sonra hükümetimizin de gücünü İskenderun için kullanacağımız bilmenizi isteriz. Bu güne kadar ya biz kendimizi anlatamadık, ya da insanlarımız bizlere inanmadılar. Ancak bundan sonra daha çok çalışarak ve daha fazla kendimizi anlatarak bu İskenderun Belediyesi’ni almak için elimizden geleni fazlasıyla yapacağız” diye konuştu.
Ziyaret daha sonra sohbet ortamında devam etti.

1 YORUM

  1. egerki hedef iskenderun belediyesiyse bu işin bir alternetifi olmasi gerek ney diye soracak olursanız daha önceki yerel seçimden buyana benim izlenimim de bayagı düşünmek gerekiyor fakat başlıca sebeblerinin birtanesini sorarsanız hal hazırdaki mevcut vekillerimizin imkanlar dahilinde burdaki tüm mahalle ve köylerdeki camilerimizi bu yönetimle ziyaret etmesi halkla iç içe olması bazı meseleleri örnegin benim gibi sayın bakanımıza kadar darılmaması kırılmaması gerekiyor saygı deger başkanın ugur bey saygılarımla şimdiden üstün başarılar dilerim.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here