5 farklı ülkeden gelen öğrencilerin dayanışması

Sağlıklı Beslenme ve Aktif Yaşam vurgusu!

5 farklı ülkeden gelen öğrencilerin dayanışmasıAB Comenius projesi kapsamında 5 farklı ülkeden gelen öğrenci ve öğretmenler İskenderun Demir ve Çelik İlköğretim okulunu ziyaret etti.
5 gün boyunca kentimizde çeşitli etkinliklerde bulunacak olan ekip 18 kişiden oluşuyor. Konu hakkında bilgi veren Projeden sorumlu İDÇ İlköğretim okulu Müdür Yardımcısı Oğuzhan Göğ, ‘AB Comenius projesi geçtiğimiz yıl içerisinde Romanya da start aldı. 5 ülke tarafından ortaklaşa yürütülen projenin bizim tarafımızdan işlenilen ve takip edilen konusu ise Sağlıklı Beslenme ve Aktif Yaşam projesi. Biz bu kapsamda okulumuzda bulunan tüm çocukları gerekli sağlık taramalarından geçirdik ve bir rapor hazırladık. Toplantının bundan sonraki ayağı ise Yunanistan’da gerçekleşecek ve biz buraya öğrencilerimizle birlikte bizzat katılacağız. Bu projede bizlere destek veren başta İSDEMİR olmak üzere herkese teşekkür ediyoruz’ şeklinde konuştu.

İskenderun Haber
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.