“Bizden ne istiyorlar”

“Bizden ne istiyorlar”Savaş Mahallesi 57. ve 58. sokak üzerindeki esnaflar dükkânlarını camlarının kırılmasıyla güne başladı. Kimliği belirsiz kişi veya kişiler 3 iş yerinin camlarını üst üste 3 defa kırarak hem çevreye hem de iş yerlerine zarar maddi ve manevi zarar verdiler.

Savaş Mahallesi üzerindeki kuaför, kahvehane ve lokantaların camları önceki gece 3. defa kırıldı. Sabah iş yerine gelen esnaflar şaşkına dönerken, meydana gelen bu durumu hemen polise bildirdiler. Meydana gelen bu olaydan oldukça üzgün olduklarını dile getiren esnaflar, “Niye bu olay bizim başımıza geliyor” şeklinde haklı tepkilerini ortaya koyarlarken, yetkililerden yardım istediler. İşyerinin camı boydan boya kırılan lokantacı esnafı Mihail Tabaş, “3 defa üst üste camlarımız kırıldı. Şaşkın ve üzgünüz. Olayın ardından emniyete gerekli müracaatı yaptık. İnşallah çözümlenir ve bir daha camlarımız kırılmaz. Çünkü çok mağdur oluyoruz” şeklinde tepki ortaya koyarken, kuaför Serdar Karadaş ise, “Biz burada ekmek paramız için mücadele ediyoruz. Bizden ne istiyorlar? Tek derdimiz ekmez paramız” diyerek olaydan duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

İskenderun Haber
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.