Yıldızhan’dan Güney Medya’ya ziyaret

1
312

Yıldızhan’dan Güney Medya’ya ziyaretTürk halk müziğinin güçlü sesi İzzet Yıldızhan, İskenderun’a gelerek bir düğünde özel konser verdi. Daha önceleri de İskenderun’a sıkça gelen ve burada olmaktan mutluluk duyan ünlü sanatçı Yıldızhan, Güney Medya Grubu’nu ziyaret ederek çalışanlarla sohbet etti. İskenderun’la ilgili haberleri Güney Medya’nın www.iskenderunhaber.com ve www.guneyweb.tv’den takip ettiğini belirten ünlü türkücü İzzet Yıldızhan, “İskenderun’a pek çok kez gelerek konserler verdim. Gerçekten muhteşem bir ilçe. İskenderun aslında il olmalı. Burasının ilçe olarak bırakılmasına bir anlam veremiyorum. Deniz ile yayla turizmi iç içe.
Bu defa İskenderun’a bir arkadaşımızın oğlunun sünnetine geldim. Bu vesile ile de bölgenin güçlü yayın kuruluşu olan Güney Medya Grubu’ndaki arkadaşlarla da bir araya gelerek sohbet etme imkanı buldum. Özellikle Hatay’a gelen dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Angeline Jolie’nin Hatay’da bulunması beni çok heyecanlandırdı. Ben de bir Angelina Jolie hayranıyım. İskenderunla ilgili tüm haberleri Güney Medya’nın iki internet sitesinden takip ediyorum” dedi. Türkücü İbrahim Tatlıses’in yaşadığı saldırının ardından sağlığıyla ilgili sorulara ise Yıldızhan, “İbrahim Tatlıses için dualar ediyorum. Böyle bir olayın yaşanması gerçekten bizleri çok üzdü. İnşallah en kısa zamanda iyileşerek sahnelere geri döner”ifadesinde bulundu.
Daha sonra Güney Medya Grubu personeliyle tek tek resim çektiren Yıldızhan, İskenderunlulara konser vermeyi çok istediğini vurguladı.

1 YORUM

  1. Öncelikle hayranlıkla dinlediğim güçlü sesinize,hayranlık duymaktayım.Sizi bir sanatçı olarak değil,sizi bir abi olarak seviyorum.Size işinizde,ve hayatınızda başarılar dilerim..Mardinli MUHAMMED HALİL EDİSİN sevgileriyle hoşça kalın.Sizi seven bir TÜRK MİLLETİ var..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × 4 =