Karasayar Turizm MYO’da oy kullandı

12 Haziran genel seçimlerinde tüm Türkiye’de olduğu gibi İskenderun’da da vatandaşlar sandık başına gitti. Birçok vatandaş sabahın erken saatlerinden itibaren oy kullanacakları okullara giderek, oylarını güvenli ve rahat bir şekilde kullandı. AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, eşi ve çocuğuyla birlikte Mustafa Kemal Üniversitesi Turizm Meslek Yüksekokulu’nda oyunu kullandı. Eşi ve çocuğuyla birlikte oyunu kullanan Milletvekili Karasayar, yaptığı açıklamasında, “Ülkemizin kalkınması, huzur ve güvenliği için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Son söz her zaman olduğu gibi halkımızın” dedi.
Dünkü seçimde ilkler de yaşandı. İlk kez şeffaf sandık seçmenin önüne konuldu. Yeni mühürler de yine ilk kez bu seçimde kullanıldı. Sağlık durumu yeterince iyi olmayan ve engelli vatandaşlar için ise sandık başkanı oy pusulası ve ‘evet’ mührünü salonun dışına çıkartarak, okul bahçesinde oy kullandırıldı. Demokrat Parti Hatay Milletvekili adayı Saadet Özmen de, Kocatepe İlköğretim Okulu’nda oyunu kullandı. Özmen, seçimin ülkeye ve millete hayırlar getirmesini diledi.

2 Yorumlar

  1. karasayar yüzünden akpye oy vermedim ilk defa mhp ye attım oyumu başımızda görmek istemiyoruz İSTAFA ETSİN BİR AN ÖNCE BİRAZCIK GURURU VARSA AMA YOK NE YAZIKKİ BAŞBAKANIMIZIN ADINI LEKELEMESİN

  2. bunun gbi adamlar yüzünden akp oy vermiyorum ama akp yi de seviyorum.bu adam bir an önce bıraksın gitsin

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here